Zeptejte se Makhmuda Muradova na Tipsportu!

Makhmud Muradov se stává tváří Tipsportu. Ve středu bude navíc odpovídat na otázky prostřednictvím chatu. Zeptat se ho můžete na cokoliv.

Muradov bude odpovídat na dotazy Foto: Tipsport

Makhmud Muradov tváří Tipsportu: Ve středu bude odpovídat na dotazy

Makhmud Muradov se v Česku těší obrovské popularitě. Český Uzbek úspěšně bojuje v nejprestižnější MMA organizaci UFC a aktuálně se dokonce stal tváří sázkové kanceláře Tipsport. Ve středu 6. května navíc bude odpovídat na dotazy sázkařů a fanoušků. Zeptejte se Makhmuda Muradova na otázku kliknutím zde.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Makhmud Muradov bude ve středu 6.5. od 18:00 odpovídat na otázky prostřednictvím chatu u Tipsportu, ke kterému se dostanete přes prokliknutí příslušného baneru. Otázky můžete pokládat už nyní. Sázkaři se navíc dozví i koho uzbecký fighter favorizuje v následujícím UFC 249, kde se o prozatimní titul střetne Tony Ferguson a Justin Gaethje.

Mach Muradov navíc bude sázkařskou komunitu v budoucnu zásobovat i tipy na MMA zápasy a chybět nebudou ani další informace. Otázky můžete Muradovovi pokládat samozřejmě i prostřednictvím sázkovky Chance.

sipka Zeptejte se Macha Muradova i u Chance

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.