UFC Vegas 8: Robbie Lawler vs. Neil Magny kurzy

Hlavní předzápas na turnaji UFC Vegas 8 nabídne zajímavý souboj ve welterové divizi. Podaří se Neilu Magnymu porazit trápícího se veterána?

Lawler se utká s Magnym Foto: Instagram

UFC Vegas 8: Robbie Lawler vs. Neil Magny kurzy

Hlavním předzápasem na UFC Vegas 8, které se koná 29. srpna, bude souboj Robbieho Lawlera a Neila Magnyho. Zajímavý souboj ve welterové divizi UFC proti sobě postaví dva velmi kvalitní borce. Klikněte zde a vsaďte si na UFC Vegas 8 s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Robbie Lawler je aktuálně na 13. příčce welterweight divize UFC. Neil Magny je poue o jedno místo za ním. Lawler má ovšem v poslední době velice špatnou formu a prohrál hned tři zápasy v řadě. Naposledy nestačil na Colbyho Covingtona, se kterým prohrál na body.

TIP Vítěz Neal Magny v kurzu 1,45 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Magny zvítězí

Neil "Haitian Sensation" Magny je naopak na vítězné vlně a v případě výhry by mohl proklouznout právě před Lawlera. Magny je velice technickým zápasníkem, který dokáže velmi rychle střídat krátké kombinace. Lawler už má navíc nejlepší léta za sebou. Na tiket proto patří výhra Neila Magnyho.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.