I AM FIGHTER organizace, eventy a reality show

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Sazkabet

Ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

I AM FIGHTER je nová česká organizace, která kromě galavečerů pořádá i vlastní reality show. Finále soutěže o 500 tisíc korun proběhne na eventu IAF #2.

Petr Kníže na galavečeru IAF 1 v Praze Foto: Instagram

Hodnocení reality show IAF: 9,3/10

  • Datum konání: leden - březen 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

I AM FIGHTER informace o organizaci a reality show

I AM FIGHTER je nová česká organizace, které se zaměřuje na bojové sporty. Kromě galavečerů pořádá IAF i reality show, která se vysílá jednou týdně na kanále Prima Cool. Na prvním galavečeru I AM FIGHTER se představila i legenda česko-slovenského MMA Petr "Monster" Kníže. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

I Am Fighter reality show online a finále

Reality show I AM FIGHTER je možné sledovat v televizi na Prima Cool každé pondělí od 20:50. Epizody jsou naplánovány až do galavečeru IAF 2, kde uvidíme v přímém přenosu finále. Vítěz tohoto projektu si odnese profesionální MMA smlouvu a půl milionu korun. V průběhu soutěže budou fighteři pod dohledem profesionálních trenérů jako je například André Reinders, nebo Daniel Barták.

Reality show I AM FIGHTER porota a soutěžící

Soutěže se zúčastní celkem 14 vybraných bojovníků. První polovina byla vybrána v úvodním díle a zbylá sedmička v tom druhém.

SOUTĚŽÍCÍ V REALITY SHOW IAF
1. epizoda
2. epizoda
Tomáš Laube Pavel Prachař
Petr Beran Ondřej Maruška
Adam Špulák Daniel Ligocki
Petr Figlár Jan Svoboda
Vilém Cao Jaroslav Chmel
Adam Herajn Tomáš Horn
Michal Bazgier Daniel Bureš

Porotu tvoří 3 hvězdy bojových sportů, kterými jsou Petr "Píno" Ondruš, Ondřej Pála a Petr "Khru" Macháček. V pozici marketingového experta je v porotě i Lucas Blakk.

I AM FIGHTER 2 Policajti vs. Gauneři fight card

Druhý galavečer I AM FIGHTER se rovněž uskuteční v Praze. IAF 2 proběhne 6. března 2020 ve sportovní hale O2 Universum. Kromě finále reality show uvidíme podle všeho i pořádně nabitou fight card. Podtitul Policajti vs. Gauneři rozhodně nebyl vybrán náhodně. O složení fighcard vás budeme průběžně informovat.

Mezi potvrzenými bojovníky jsou i policisté Daniel Brunclík a Jaroslav Pokorný, kteří jsou ve službách policie. Podle předpokladů jim tak budou soupeři vybráni z řad "zlých" mužů československého MMA. Se zákonem mělo totiž problémy mnoho fighterů. Nejznámějším je bezesporu Karlos Vémola, který dokonce nějaký čas strávil i ve vězení.

I AM  FIGHTER 2 vstupenky

Vstupenky na akci I AM FIGHTER 2, která se koná v Praze jsou aktuálně stále k dispozici. Nejlevnější lístky je možné pořídit za cenu 790 Kč. Nejlepší místa pak vyjdou na 5 tisíc korun. Vstupenky je možné zakoupit v online předprodeji na oficiálních stránkách ticketmaster.cz

I AM FIGHTER 2 sledovat online zdarma livestream v TV

Galavečer IAF 2 bude s největší pravděpodobností možné sledovat v přímém přenosu na sportovní televizi O2 Sport, která je ovšem placená. V případě, že chcete sledovat livestream z I AM FIGHTER zdarma, můžete využít volně dostupných livestreamů, které jsou k dispozici na internetu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.