Oktagon 18: Matěj Peňáz vs. Patrik Jevický kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Matěj Peňáz se na Oktagonu 18 utká s Patrikem Jevickým. Podívejte se na informace o zápase a návod ke sledování živého přenosu zdarma.

Peňáz bude bojovat na Oktagonu 18 Foto: Instagram / Matěj Peňáz

Oktagon 18: Matěj Peňáz vs. Patrik Jevický livestream a kurzy

Jedním z nejsledovanějších zápasů na turnaji Oktagon 18 bude souboj Matěje Peňáze a Patrika Jevického. Premiéra v MMA fightu prvního Čecha, který dokázal zvítězit v nejprestižnější kickboxerské organizaci Glory, Matěje "Money" Peňáze zkrátka budí velký zájem. Galavečer Oktagon 18 proběhne 21. listopadu v Brně. Klikněte zde a sledujte živě v livestreamu zápasy Oktagon 18 s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Livestream turnaje Oktagon 18 s hlavním duelem Wittner vs. Pukač bude možné jako obvykle sledovat prostřednictvím Tipsport TV. Tento přenos mají aktivní sázkaři zdarma a pro nováčky je připraven bonus na sázení v hodnotě 150 Kč. Po vsazení 30 Kč můžete sledovat celý online stream bezplatně. Alternativou jsou pak placené přenosy na O2 TV, nebo přes Oktagon PPV.

TIP Vítěz: Matěj Peňáz v kurzu 1,17 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Peňáz zvítězí nad Jevickým

Matěj "Money" Peňáz patří ve své váze k nejlepším kickboxerům světa. Podle pravidel MMA sice ještě nezápasil, ale Patrik Jevický vypadá jako ideální soupeř. Jevický je totiž především postojář se špatnou bilancí 2 výher a 11 porážek. Peňáz je skutečná světová špička v bojových sportech a proto sázíme na jeho výhru.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.