Oktagon 17: Vlasto Čepo vs. Mateusz Strzelczyk kurzy

Vlasto Čepo se na Oktagonu 17 v Brně (17. října) utká s Polákem Mateusz Strzelczyk. Podívejte se na informace a návod ke sledování i s bonusem zdarma.

Vlasto Čepo nastoupí na Oktagonu 17 v Brně Foto: Instagram

Oktagon 17: Vlasto Čepo vs. Mateusz Strzelczyk kurzy a livestream

Souboj Vlasta Čepa a Mateusze Strzelczyka bude bezesporu patřit k ozdobám nadcházejícího galavečar Oktagon 17, který proběhne už v sobotu 17 října v Brně. Slovenskému bojovníkovi se už několikrát změnil soupeř, což je takto brzo před turnaje vždy nepříjemné. Klikněte zde a sledujte živě livestream Oktagonu 17 s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Livestream zápasu Čepo - Strzelczyk bude možné sledovat živě na Tipsport TV. Ke sledování přímého přenosu hlavní karty Oktagonu 17 navíc můžete získat i bonus 150 Kč zdarma. V televizi tento turnaj neuvidíme. Alternativou je tak pouze zakoupení placeného streamu přes Oktagon PPV, které v předprodeji vyjde na necelých 10 eur.

TIP Vítěz Vlasto Čepo v kurzu 1,08 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Čepo zvítězí

Vlasto Čepo dokázal zvítězit v projektu Oktagon Underground, když dokázal porazit takové soupeře jako je například Pirát Krištofič. Pro polskému fighterovi by měl naplnit očekávání a připsat si další rychlé vítězství. Strzelczyk totiž absolutně nedosahuje kvalit El Chepo a navíc přijal zápas na poslední chvíli. Na tiket patří výhra favorita.

OKTAGON 17 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY (17.10.)
David Kozma (c) (body)
vs. Máté Kertesz
Karlos Vémola (sub)
vs. Thomas Robertsen
Vlasto Čepo vs. Mateusz Strzelczyk (sub)
Andrej Kalašník (TKO)
vs. Ole-Jørgen Mandt Johnsen
PRELIMINARY CARD
Matěj Kuzník (TKO)
vs. Štěpán Guba
Tomáš Linh Le Sy vs. Abdelmoumen Mssaate (sub)
Pavel Salčák (sub)
vs. Petr Bartoněk

Oktagon 17 sledujte živě

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.