Jak sledovat Oktagon 17 živě? Livestream z Brna

Oktagon 17 proběhne už v sobotu 17. října od 18:00. Na turnaji budou bojovat i David Kozma, Karlos Vémola a Vlasto Čepo. Podívejte se na návod ke sledování.

Karlos Vémola bude bojovat na Oktagonu 17 v Brně Foto: ČTK/Černý Vít

Jak sledovat Oktagon 17 živě? Livestream z Brna a Oktagon PPV online

Turnaj Oktagon 17 proběhne už tuto sobotu 17. října od 18:00. Galavečer se uskuteční v Brně, konkrétně v aréně Zoner BobyHall. Organizátorům se povedlo vyjednat výjimku, takže se tato sportovní akce může konat i v aktuální koronavirových opatřeních. Diváků ovšem bude vstup zakázán. Jedinou možností na sledování je tak živý přenos. Klikněte zde a sledujte online livestream s bonusem 150 Kč zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos v televizi dostupný nebude. Pro fanoušky bojových sportů bude ovšem k dispozici livestream Oktagonu 17. V online přenosu tak uvidíme všechny hlavní zápasy včetně bitvy Kozma vs. Kertesz o titul. Živě budeme moci sledovat i návrat Karlose Vémoly, který se utká s Thomasem Robertsenem. Livestream bude možné sledovat na webu sázkové kanceláře Tipsport TV, kde k registraci získáte ještě 150 Kč zdarma. Alternativou je pak i placený přenos přes Oktagon PPV, který vyjde v předprodeji na necelých 10 eur.

OKTAGON 17 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY (17.10.)
David Kozma (c) (body)
vs. Máté Kertesz
Karlos Vémola (sub)
vs. Thomas Robertsen
Vlasto Čepo vs. Mateusz Strzelczyk (sub)
Andrej Kalašník (TKO)
vs. Ole-Jørgen Mandt Johnsen
PRELIMINARY CARD
Matěj Kuzník (TKO)
vs. Štěpán Guba
Tomáš Linh Le Sy vs. Abdelmoumen Mssaate (sub)
Pavel Salčák (sub)
vs. Petr Bartoněk

Přímý přenos v TV? Sledujte živě Oktagon 17 s bonusem 150 Kč zdarma

V hlavním předzápase uvidíme bitvu Karlose Vémoly s Thomasem Robertsenem. Favoritem je podle očekávání český Terminátor, který bude mít výhodu především ve váze. Robertsen totiž běžně nastupuje ve váhové kategorii do 84kg a duel s Vémolou proběhne ve váze do 90 kilogramů.

TIP: Vítěz Karlos Vémola v kurzu 1,12 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Vémola zvítězí proti Robertsenovi

Na všechny zápasy bude možné sázet i v live sázkách, které vám umožní reagovat přímo na vývoj utkání, které sledujete v livestreamu. Jak už jsme zmínili v televizi přímý přenos neuvidíme. To ovšem nevadí, protože kvalita livestreamů je dostatečná.

Oktagon 17 video a záznam

Zde se podívejte na krátké video s Karlosem Vémolou před Oktagonem 17

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.