Vémola skončil v nemocnici. Jak vážné to je? Exkluzivní vyjádření

Zdravotní patálie Karlose Vémoly bohužel neberou konce. Česká MMA ikona musela uprostřed přípravy na titulový zápas s Patrikem Kinclem opět vyhledat lékařskou péči. O co jde tentokrát, a jak vážné to je?

Karlos Vémola v obklopení svých nejbližších Foto: Karlos Vémola

Karlos Vémola je v nemocnici, stopku mu vystavil akutní zánět

Karlos Vémola opět prožívá těžké životní chvíle. Po jednom z tréninků, zřejmě vlivem abnormální dlouhodobé námahy, se mu ozval akutní, blíže nespecifikovaný, zánět. A podle informací redakce FightLive.cz šlo Terminátorovi dokonce o život!

Chci poděkovat panu docentu Kolářovi a všem doktorům z motolské nemocnice, že mi doslova zachránili život. Takhle jsem si 1. narozeniny svého syna nepředstavoval, ale potom, jak mi bylo předchozí dny zle, jsem rád, že tu s ním vůbec můžu být,” sdělil přímo z nemocničního lůžka redakci FightLive.cz exkluzivně sám Karlos Vémola a vzkázal, že jakmile na tom bude lépe vyjádří se k celé situaci na našem Instagramu zde

Pravá ruka Karlose Vémoly nám hospitalizaci české MMA hvězdy potvrdila:

“Ano, je pravda, že je KTV aktuálně v péči lékařů. Bojuje se silným zánětem, ale všichni věříme, že bude brzy zpět v tréninkovém režimu. Karlos děkuje všem fanouškům za slova podpory, ale více se k současnému zdravotnímu stavu nebudeme vyjadřovat,” napsal nám Karlosův mediální zástupce Aleš Rataj.

Tisková konference Oktagon Time bez Karlose Vémoly. Nad zápasem visí otazník?

Až nejbližší terpve ukáží, jak dlouhou dobu rekonvalescence si tato situace vyžaduje. V současné době Terminátor bere antibiotika a čeká na bližší verdikt doktorů. O celé věci je již obeznámen i promotér Ondřej Novotný, který ale odmítl být konkrétní, zda zápas Vémola vs. Kincl 2 bude, či nikoliv, respektive v tuto chvíli to neví ani on sám.

„Podle mých informací je Karlos od včerejška, mám pocit, v nemocnici na základě zánětu, který je teď už pod kontrolou léčený antibiotiky a hledají se asi ta správná. Nevím, je to vlastně věc, kterou ani nechci moc komentovat,“ cituje Novotného Ondřej Němec, redaktor isport.cz

Tiskovka Oktagon Time, která se koná v ostravské hale Gong ve čtvrtek od 17:00 se tak bude muset obejít bez jedné z ústředních postav. I tak nás ale čeká celá řada novinek, staredownů a zajímavostí o nejbližší budoucnosti organizace Oktagon MMA. Tiskovou konferenci můžete dnes od 17:00 sledovat živě zde:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...