Slovák Ludovít Klein bude mít zápas v UFC!

Ľudovít Klein je prvním Slovákem v UFC! Svůj první zápas bude mít už za několik dní. Podívejte se na aktuální informace v článku.

Ludovít Klein bude mít zápas v UFC Foto: Instagram

Ľudovít Klein v UFC: Premiéru bude mít na UFC 253

Slovensko má svého prvního bojovníka, který se dostal do nejprestižnější UFC organizace na světě! Ľudovít "Lajoš" Klein potvrdil, že 26. září se nesmazatelně zapíše do historie slovenského MMA. Klein zažije premiéru na turnaji UFC 253, kde uvidíme hned dva titulové zápasy. Klikněte zde a vsaďte si na první zápas Slováka v UFC.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Soupeř pro Ľudovíta Kleina, který v poslední době zářil hlavně v domácím Oktagonu, už byl oznámen. Klein bude bojovat se Shanem Youngem, který má aktuálně na kontě dvě výhry v řadě.

UFC 253 proběhne 26. září. Konat se bude na bojovém ostrově Yas v Abú Dhabí. Hvězdně obsazený turnaj láká především na titulové souboje Adesanya - Costa a Blachowicz - Reyes. Slovenský bojovník nastoupí s největší pravděpodobností na Preliminary Card.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.