Muradov má koronavirus! Zápas s Hollandem nebude

Makhmud Muradov byl pozitivně testován na koronavirus. Český Uzbek se chystal na zápas 31. října proti Kevinu Hollandovi.

Muradov s Hollandem zápasit nebude Foto: Instagram

Makhmud Muradov je pozitivní na koronavirus: S Hollandem zápasit nebude

Tak tohle je velmi špatná zpráva pro české fanoušky. Makhmud Muradov se totiž nakazil koronavirem a do velmi očekávaného duelu s Kevinem Hollandem bohužel nenastoupí. Český Uzbek se několik dní připravoval v Las Vegas a nyní už pouze ladil váhu na sobotní duel.

Dnes ovšem přišla informace, že má populární "Mach" pozitivní test na koronavirus a je jasné, že se na hlavní kartě UFC Fight Night: Hall vs. Silva bohužel neukáže. Zatím to nevypadá, že by měl Muradov nějaký zhoršený průběh nemoci a po vynucené karanténě bude moci odletět zpět do Česka.

V současnosti není jasné, kdy bude moci Muradov opět zápasit. S největší pravděpodobností ho tak v nejprestižnější MMA organizaci UFC uvidíme až příští rok. V roce 2021 bude mít zápas i český fighter Jiří Procházka, který poměří síly s Dominickem Reyesem.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.