Makhmud Muradov se stává tváří e-sportového týmu

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

UFC bojovník Makhmud Muradov spojuje své jméno s gamingem. Stal se totiž ambsadorem českého e-sportového týmu Entropiq.

Muradov se stává tváří Entropiqu Foto: Instagram

Makhmud Muradov se stává tváří e-sportového týmu Entropiq

MMA zápasník Makhmud Mach Muradov, který je sice původně z Uzbekistánu, ale v Česku má obrovskou základnu fanoušků, posiluje řady českého e-sportového týmu Entropiq. Muradov ovšem nepřichází do žádné herní sekce, ale zařazuje se po bok Vladimíra Šmicera a stává se ambasadorem. Klikněte zde a vsaďte si na další zápas Macha Muradova v UFC.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

E-sport v Česku neustále roste a není se tak co divit, že i domácí týmy angažují známé sportovce kvůli propagaci. Makhmud Muradov se aktuálně řadí mezi nejznámější celebrity v Česku a netají se svou zálibou v hraní počítačových her. Při tiskové konferenci k oznámení spolupráce Muradova a Entropiqu si dokonce zahrál PC hru Counter Strike s kapitánem týmu a nevedl si vůbec špatně.

E-sportový tým Entropiq se za svou krátkou existenci prosadil mezi nejlepší české organizace a samozřejmě tak cílí i na zahraničí. Majitelem je pokerový hráč Martin Kabrhel.

Makhmud Muradov se aktuálně připravuje na další zápas v UFC. Minulé dva zápasy zvládnul na jedničku a proti Krzysztofovi Jotkovi bude usilovat o třetí výhru v řadě. Kromě Entropiqu je Muradov tváří i sportovní kanceláře Tipsport.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.