Konec spekulací: Vémola ukázal pozitivní test na Covid-19

Karlos Vémola zareagoval na několik prohlášení Václava Mikuláška a zveřejnil pozitivní test na koronavirus. Dočkáme se jejich zápasu v zářijovém termínu?

Karlos Vémola se nakazil koronavirem Foto: Instagram

Karlos Vémola zveřejnil pozitivní test na koronavirus

Zpráva o tom, že Karlos "Terminátor" Vémola má koronavirus nepříjemně překvapila všechny české fanoušky bojových sportů. Zápas s Václavem Mikuláškem má totiž proběhnout už v září a aktuálně není jisté, že se tohoto souboje skutečně dočkáme. Klikněte zde a vsaďte si na zápasy Oktagonu a sledujte je zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Václav Mikulášek proto přišel s vyjádřením, že si Vémola celou věc možná i vymyslel, a proto od něj chce důkaz. Ten nyní přišel. Karlos Vémola totiž zveřejnil výsledek svého testu na koronavirus, který je pozitivní. Zároveň potvrdil, že se touto nemocí nakazila i jeho žena Lela Ceterová s jejich dcerou.

Onemocnění Covid-19 navíc mělo u českého Terminátora poměrně závažný průběh. Zápas s Mikuláškem je tedy ve vážném ohrožení. Jestli se skutečně bude konat v plánovaném termínu 26. září se dozvímě v následujícím týdnu. Koronavirus se bohužel nevyhnul ani jiným českým fighterům. V březnu měl Covid-19 například i boxer Lukáš Konečný.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.