Karlos Vémola a Lela Ceterová ohlásili rozchod

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Sazkabet

Ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Karlos Vémola a Lela Ceterová ohlásili rozchod. Po doléčení koronaviru se Ceterová stěhuje zpátky na Slovensko. Podívejte se na informace v tomto článku.

Vémola se rozešel s Ceterovou Foto: Instagram

Rozchod Karlose Vémoly s Lelou Ceterovou! Co bude s Terminátorem?

Karlos Vémola končí vztah s Lelou Ceterovou. Veterán UFC a nynější bojovník Oktagonu "Terminátor" Vémola v poslední době nezažívá úplně nejštastnější období. Po porážce v zápase století s Attilou Véghem podstoupil operaci a nyní se připravoval na návrat proti Václavu Mikuláškovi. Bitva, která měla Vémolovi pomoci dostat se zpátky na československý vrchol je ale v ohrožení. Terminátor se totiž nakazil koronavirem a nyní dokonce oznámil rozchod se svou partnerkou Lelou Ceterovou, se kterou má dceru. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Karlos Vémola a známá slovenská playmate Lela Ceterová na svých instagramových profilech oznámili vzájemný rozchod. Ceterová v něm zmiňuje i Karlosovu nevěru, nicméně český Terminátor se vyjadřuje ve výrazně smířlivějším duchu. Oba se ovšem shodují natom, že chtějí být pro svou dceru i nadále těmi nejlepšími možnými rodiči.

Pro Vémolu je to další špatná zpráva. Aktuálně se totiž léčí z koronaviru, který u něho podle jeho slov nemá úplně nejlehčí průběh. V září se navíc měl utkat s Václavem Mikuláškem.Tomuto souboji předchází poměrně velký trash-talk. Od tohoto zápasu si navíc Vémola slibuje návrat na vítěznou vlnu. Aktuálně ovšem není příliš pravděpodobné, že se zápasu dočkáme v řádném termínu.

Jejich vyjádření si můžete přečíst na instagramových profilech:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.