Dvořák s Muradovem tipují výsledky ACA 114

Jak dopadne Michal Martínek v premiéře v organizaci ACA na hlavním zápase Prelims proti Danielu Jamesovi? Podívejte se na tipy elitních zápasníků a vsaďte si podle nich.

David Dvořák tipuje výhru Michala Martínka Foto: ČTK/Vondrouš Roman

David Dvořák a Mach Muradov tipují výsledek zápasu Michala Martínka

Bojovníci David Dvořák a Makhmud Muradov na Tipsportu zveřejnili své sázkové analýzy na nadcházející turnaj ACA 114, kde bude bojovat i Michal Martínek. Oba přidali i jeden tip na víkendový turnaj UFC. Klikněte zde a vsaďte si stejný tiket jako oba fighteři.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

David Dvořák v zápase Michala Martínka s Danielem Jamesem favorizuje českého bijce. Věří totiž trenérskému týmu v čele s André Reindersem. Martínek bude sice lehčí, ale měl by být zároveň i rychlejší. Český Undertaker také předpovídá, že zápas skončí před limitem.

TIP Vítěz Michal Martínek v kurzu 1,50 sipka Vsadit u Tipsportu

Martínek zvítězí na ACA 114

Stejný tip na vítěze má i Makhmud "Mach" Muradov. Mach vyzdvihuje především kvalitní sparring partnery. Michal Martínek totiž v přípravě trénoval například i s Jiřím Procházkou, kterého v únoru čeká Dominick Reyes. Dále se připravoval s Milošem Petráškem, nebo Arturem Omarovem. Blackbeard prý několikrát zavítal i do Monster gymu, který je domovem právě Muradova.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.