Aktuální kurzy odveta století Vémola vs. Végh 2: Vsaďte si u Tipsportu s bonusem za registraci

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Je to zápas, který zajímá každého fanouška bojových sportů i širší veřejnost. U sázkové kanceláře Tipsport si můžete vsadit na odvetu Végh vs. Vémola s bonusem 500 Kč za registraci. Kdo je momentálně favorit podle bookmakerů?

Česko-slovenská rivalita Vémola vs Végh dostane pokračování Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Kurzy Vémola vs. Végh 2 na turnaji Oktagon 58 (fotbalový stadion EDEN)

Odvetný zápas mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou má oficiální termín a místo konání. Ostře sledovaná odveta se uskuteční 8. června 2024 na turnaji Oktagon 58 v pražském Edenu. V případě obou legend půjde o poslední zápas. Kdo se s kariérou rozloučí vítězně?

Na očekávanou odvetu století mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou si můžete vsadit u Tipsportu s bonusem 500 Kč zdarma za registraci a zároveň sledovat celý turnaj na Tipsport TV zdarma.

Vsaďte si na bojové sporty u Tipsportu s bonusem 500 Kč zdarma

Attila Végh vs. Karlos Vémola kdo je favorit?

Zatímco v roce 2019 byl do role velkého favorita pasován Karlos Terminátor Vémola, ve světle nejnovějších událostí se pro letošní rok karta obrací. Vémolu na konci roku 2023 tvrdě ukončil už v prvním kole na KO Samuel Krištofič, což výrazně zahýbalo sázkovými kurzy.

V tuto chvíli bookmakeři favorizují Attilu Végha a nic na tom nemění ani fakt, že slovenský šampion nestál v kleci právě od vítězného Zápasu století v roce 2019. Terminátor na rozdíl od svého největšího rivala sice zůstal aktivní, zároveň šla ale jeho výkonnost spíše dolů.

Před oběma je nyní velké penzum práce. Vémola se musí oklepat z překvapivé porážky od Piráta, která nepochybně zanechala šrámy hlavně na jeho duši. Attila zase bude shazovat přebytečné kilogramy a postupně se snažit dostávat do někdejší sportovní formy. Motivace je na obou stranách obrovská.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Zápas Végh Vémola 2 (Oktagon 58) – jak to vidí sázkaři?

Sázkaři u Tipsportu aktuálně využívají hodnotnějšího kurzu na vítězství Karlose Vémoly, což se odráží na celkovém objemu vsazených peněz:

  • Vítězství Karlose Vémoly: 544 381 Kč
  • Vítězství Attily Végha: 882 933 Kč

Turnaj Oktagon 58 na fotbalovém stadionu Eden v Praze bude akcí, jaká tu ještě nebyla. Odvetě století, ale i dalším skvělým zápasům, bude přihlížet okolo 30 000 diváků přímo na místě a celkově se dá čekat masivní sledovanost i zájem širší veřejnosti.

Zápas Vémola vs. Végh 2 bude titulovým duelem v polotěžké váze na 5x5 min. Pás šampiona v této váhové kategorii drží právě Terminátor. Tady však půjde o mnohem víc, než je titul Oktagon MMA. Sláva, prestiž a odkaz. To vše bude po 4 a půl letech opět ve hře.

Jak se zaregistrovat rychle a snadno u Tipsportu:

  1. Nejprve KLIKNĚTE ZDE a založte si herní konto přes tlačítko "Registrovat"
  2. Vyplňte všechny potřebné údaje a dokončete online registraci
  3. Obratem dostanete 500 Kč, za které si můžete rovnou vsadit.

Se založením účtu u Tipsportu vám pomůže také tento podrobný návod. Výhodou je, že celý proces zvládnete snadno během několika minut jak na mobilu, tabletu i PC. Všechny turnaje Oktagon MMA můžete následně sledovat zdarma na Tipsport TV.

O turnaj Oktagon Eden je obrovský zájem mezi českými i slovenskými fanoušky. Podrobné informace o vstupenkách se dočtete v tomto článku. Jisté je, že půjde o další výrazný milník v historii organizace, o kterém se bude dlouhé roky mluvit.

Zápas, který v roce 2019 navždy změnil a obrovskou měrou zpopularizoval MMA u nás, si můžete připomenout v tomto videu:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣ Odveta Végh Vémola kdy se koná?

Souboj Attila Végh vs. Karlos Vémola je hlavním zápase turnaje OKTAGON 58, který se uskuteční 8. 6. 2024 na fotbalovém stadionu EDEN. Aktuální kurzy i rozložení sázek najdete uvnitř článku.

2️⃣ Jaký je kurz Vémola vs Végh aktuálně?

Aktuální kurzy Vémola vs. Végh staví do role mírného favorita slovenského šampiona Attilu Végha. Kolik na jeho vítězství sázkaři nasázeli najdete v článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola, Samuel Krištofič a Pavol Neruda

Porážka by mohla Vémolovi pomoct v zápase s Attilou, míní promotér OKTAGONu

Karlos Vémola během posledního turnaje šokoval celou O2 arenu, když padl bezvládně k zemi.☠️ Dokáže Terminátor v budoucnu z porážky těžit?

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...