Oktagon Underground 3: fight card, program a livestream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon Underground 3 proběhne v sobotu 30. května. V akci poprvé uvidíme Lucii Pudilovou. Podívejte se na informace, fight card a návod ke sledování.

KURZY - FIGHT CARD - LIVESTREAM CZ

Lucie Pudilová se ukáže na Oktagonu 3 v Praze Foto: Instagram

Hodnocení Oktagonu Underground 3: 9,7/10

  • Datum konání: 30. května 2020
  • Nabídka sázek: Na Oktagon Underground můžete sázet u Tipsportu

Oktagon Underground 3 (30.5.) informace / Oktagon Underground III kurzy

Oktagon Underground 3 proběhne 30. května v Praze od 19:00. Na třetím pokračování nového projektu Underground s upravenými pravidly se ukáže i první česká zápasnice v UFC Lucie Pudilová, která se utká s Terezou Bledou. Turnaj Oktagon Underground 3 se bude opět konat bez diváků. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma celý turnaj Oktagon Underground 3 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon Underground 3 odstartuje o hodinu dříve než minulé turnaje, konkrétně  je první zápas na programu od 19:00. Všechny souboje opět uvidíme v přímém přenosu prostřednictvím Tipsport TV. Celkem je na Undergroundu #3 naplánováno 10 zápasů, kterým vévodí hlavní zápas Pudilová - Bledá. Poprvé rovněž uvidíme zápasníky pyramidy do 100 kilogramů.

TIP Vítěz: Lucie Pudilová v kurzu 1,08 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Lucie Pudilová potvrdí roli favoritky

Lucie Pudilová je proti Tereze Bledé obrovskou favoritkou a cokoliv jiného než jednoznačná výhra první Češky v UFC by bylo velkým překvapením. Pudilová je velice zdartná postojářka a zkušenosti jsou rozhodně na její straně. Její soupeřka Tereza Bledá s přezdívkou "Ronda" (podle Rondy Rousey) má zkušenosti hlavně z amatérských zápasů, což se samozřejmě absolutně nedá srovnávat s kvalitou UFC. Na tiket patří výhra Lucie Pudilové.

Oktagon Underground 3 fight card program a výsledky, karta v Česku

Fight Card Oktagonu Underground 3 slibuje velice zajímavé zápasy. Kromě hlavního fightu Lucie Pudilové s Terezou Bledou uvidíme semifinálový duel Brichty s Kozubovským, nebo první zápasy pyramidy do 100 kilogramů.

OKTAGON UNDERGROUND 3 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY, KARTA
61 kg Lucie Pudilová vs. Tereza Bledá
80 kg Leo Brichta vs. Matěj Kozubovský
100 kg Jan Gottvald vs. Daniel Škvor
80 kg Jakub Bahník vs. Matouš Kohout
100 kg Tomáš Hron vs. Melvin Mané
61 kg Magdalena Šormová vs. Tereza Dvořáková
90 kg Matěj Peňáz vs. Adam Dvořáček
70 kg Tadeáš Růžička vs. Štěpán Guba
90 kg Jakub Klauda vs. Václav Holota
70 kg Jan Pajtaš vs. Luboš Lesák

Oktagon Underground 3 livestream sledovat zdarma online a PPV

Kompletně celý turnaj Oktagon Underground 3 bude opět možné sledovat zcela zdarma v přímém přenosu v livestreamu na Tipsport TV. Díky spolupráci organizace Oktagon a sázkové kanceláře Tipsport uvidíme všechny zápasy na Undergroundu III bez zpoždění a u všech fightů budou k dispozici i live sázky, což je v kombinaci s online streamem skvělá možnost na sázení během jednotlivých soubojů.

Oficiální placený přenos je k dispozici na přes Oktagon PPV, které vyjde na necelých 10 eur. Výhodnější je ovšem registrace u Tipsportu, kde navíc získáte ještě 150 Kč a zápasy uvidíte zdarma. V televizi živý přenos dostupný nebude. Záznam bude na O2 Sport TV o den později.

Sledujte Oktagon Underground 3 zdarma zde

❓Kde sledovat zdarma Oktagon Underground 3?

Kompletní návod na sledování celého Oktagonu Underground 3 naleznete v tomto článku. Livestream bude dostupný pro každého a samozřejmě bude bez zpoždění.

❓Které zápasy budou na Oktagonu Underground 3?

Celkem je na programu turnaje Underground 3 10 zápasů, kterým vévodí hlavní duel mezi Lucií Pudilovou a Terezou Bledou. K vidění ovšem budou i zajímavá semifinále jako jsou například zápasy Brichta - Kozubovský, nebo Růžička - Guba.

✅Jaké jsou kurzy na zápasy Oktagonu Underground 3?

Na všechny zápasy turnaje Oktagon Underground 3 je možné sázet a k dispozici samozřejmě budou i live sázky, které budou vypisovány v průběhu každého zápasu. Předzápasové kurzy na hlavní zápas Pudilová - Bledá vyznívají zcela jednoznačně pro favoritku Pudilovou.

⏰Kdy se koná Oktagon Underground 3 v Praze?

Oktagon Underground 3 se koná v sobotu 30. května od 19:00. Zápasy začínají o hodinu dříve než u minulých turnajů, které měly start naplánovaný na 20:00.

Sledujte Oktagon Underground 3 na Tipsport TV a zcela zdarma

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.