UFC 251: Jiří Procházka - Volkan Oezdemir informace a karta

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

UFC 251 se bude konat na bojovém ostrově a premiéru si zde odbude Jiří Procházka. Podívejte se na informace a návod na sledování livestreamu.

DATUM - FIGHT CARD A VÝSLEDKY - LIVESTREAM

Jiří Procházka se ukáže na bojovém ostrově na turnaji UFC 251 Foto: Instagram

Hodnocení UFC 251: 9,5/10

  • Datum konání: 11. července 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

UFC 251 Jiří Procházka - Volkan Oezdemir informace, kurzy, datum a čas

Jiří Procházka už má potvrzenou svou premiéru v nejprestižnější MMA organizaci světa UFC. Už 11. července se ukáže na skvěle obsazeném UFC 251 v zápase proti Volkanu Oezdemirovi. Hlavním zápasem na celém turnaji, který se koná na bojovém ostrově, nakonec nebude souboj Kamaru Usmana s Gilbertem Burnsem. Brazilský zápasník měl totiž pozitivní test na koronavirus a proto si to Usman v hlavním zápase galavečera o titul welterové váhy rozdá s Jorge Masvidalem! Dalším titulovým fightem bude bitva Volkanovski - Holloway a fight Petra Yana s José Aldem. Klikněte zde a sledujte zdarma zápasy MMA živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

UFC 251: fight card, program a výsledky

UFC 251: FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY
Kamaru Usman (dec.) vs. Jorge Masvidal
Alexander Volkanovski (split dec.) vs. Max Holloway
Petr Yan (TKO) vs. José Aldo
Jéssica Andrade vs. Rose Namajunas (split dec.)
Amanda Ribas (sub.)
vs. Paige VanZant
Prelims
Volkan Oezdemir
vs. Jiří Procházka (KO 2.kolo)
Elizeu Zaleski dos Santos vs. Muslim Salikhov (dec.)
Makwan Amirkhani (sub.) vs. Danny Henry
Leonardo Santos (split dec.) vs. Roman Bogatov
Early prelims
Marcin Tybura (dec.) vs. Maxim Grishin
Raulian Paiva (dec.) vs. Zhalgas Zhumagulov
Vanessa Melo vs. Karol Rosa (dec.)
Davey Grant (KO) vs. Martin Day

Bookmakeří vidí souboj Jiřího "Denisy" Procházka s Volkanem "No Time" Oezdemirem mírně ve prospěch švýcarského zápasníka. Český bojovník je ovšem v životní formě a v organizaci Rizin podával vynikající výkony. Oezdemir sice v minulosti zápasil proti věhlasnějším jménům než Procházka, nicméně aktuální forma hovoří jednoznačně pro šampiona Rizinu. Zápas Procházka - Oezdemir by měl přijít na řadu na začátku galavečera, který čeští fanoušci kvůli posunu času mohou sledovat od 02:00 v neděli.

TIP Vítěz Jiří Procházka v kurzu 1,96 sipka Vsadit u Tipsportu

Český zápasník ve své premiéře zvítězí

UFC 251 bojový ostrov

UFC 251 bude prvním turnajem v kalendáři UFC, které proběhne na bojovém ostrově (fight island) ve stylu Mortal Kombat. Mnoho informací zatím o tomto ostrově k dispozici není, nicméně jedná se o ostrov Abú Zabí a samotný galavečer bude novým a netradičním zážitkem nejen pro fanoušky, ale i pro samotné bojovníky.

Kamaru Usman vs. Gilbert Burns - původní hlavní zápas zrušen

Očekávaný duel těchto bojovníků se musel odložit poté, co měl Brazilec Gilbert Burns pozitivní test na koronavirus. O titul se tak místo něj utká Jorge Masvidal, který už dříve projevil o titulový zápas velký zájem. Po oznámení nového hlavního zápasu se vyrojila velká spousta spekulací, zda tento zápas nebyl dopředu plánován. V každém případě dostal Masvidal na přípravu extrémně málo času a i proto je z pohledu sázkových kurzů velkým outsiderem.

UFC 251: Usman vs. Masvidal fight card, program a výsledky, karta

Fight Card UFC 251 je nabitá známými jmény a aspiruje na nejlépe obsazenou kartu tohoto roku. Mezi připravovanými fighty figuruje například Paige Vanzant, nebo Rose Namajunas, nebo Petr Yan. Aktuálně se očekávají následující zápasy. Program turnaje UFC 251 pro vás budeme i nadále aktualizovat.

UFC 251 livestream sledovat online živě a zdarma v TV i na internetu

UFC 251 s hlavním zápasem Kamaru Usman - Jorge Masvidal a premiérou Jiřího Procházky s Volkanem Oezdemirem bude jako obvykle v přímém přenosu vysílat sportovní televize Nova Sport 2. Tato TV je ovšem placená. V případě, že budete chtít sledovat zdarma celý turnaj UFC 251, můžete využít volně dostupné livestreamy, které jsou bezplatně na internetu. Další možností je samozřejmě zaplacení oficiálního livestreamu UFC přes UFC Fight Pass, které vyjde na několik desítek eur, anebo placenou službu Voyo.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.