Sledujte UFC MMA online živě - live streamy zápasů

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Galavečery MMA organizace UFC by si neměl nechat ujít žádný fanoušek MMA. Podívejte se na návody ke sledování livestreamu a v televizi.

Livestreamy z UFC jsou nesmírně populární Foto: ČTK/ZUMA/Hans Gutknecht

UFC live stream, UFC online a UFC na Nova Sport v TV

Galavečery organizace UFC nabízejí ty zápasy těch nejlepších bojovníků na světě. Všechny turnaje UFC je proto možné sledovat v přímých přenosech a livestreamech. Většinu akcí americké organizace Ultimate Fighting Championship vysílá s českým komentářem sportovní televize Premier Sport. Livestreamy zdarma jsou navíc k dispozici na Fortuna TV. Klikněte zde a sledujte zdarma zápasy MMA živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Nejprestižnější MMA organizace světa má snad na každém svém turnaji alespoň jeden zápas, který se vyplatí sledovat živě. UFC má proto vlastní streamovací platformu, která pro diváky z České republiky stojí měsíčně necelých 10 eur. Rovněž je možné přes tyto streamy sledovat i záznamy galavečerů UFC.

Live streamy UFC je ovšem možné sledovat i zcela zdarma. Je totiž možné využít dostupné online streamy, které naleznete na webových stránkách sázkové kanceláře Fortuna. Při sledování těchto livestreamů UFC u Fortuny je navíc možné i sázet live sázky. Pro přístup ke přenosu je nutné si pouze vsadit za 10 Kč.

PŘEHLED MMA AKCÍ UFC 2021 S LIVESTREAMEM NA FORTUNA TV
06.02.2021 UFC Fight Night 184 Bude upřesněno
23.01.2021 UFC 257: McGregor vs. Poirier 2 (Muradov vs. Sanchez) Yas, Abú Dhabí
20.01.2021 UFC on ESPN: Chiesa vs. Magny Yas, Abú Dhabí
16.01.2021 UFC Fight Night: Holloway vs. Kattar Yas, Abú Dhabí

UFC archiv

Archiv UFC nabízí velké množství proběhlých zápasů a naleznete v něm i ty nejlepší MMA zápasy historie. Minulé galavečery UFC je možné zhlédnout rovněž přes už zmíněný UFC Fight Pass, který je k dispozici na oficiálních stránkách Ultimate Fighting Championship.

UFC živě a Youtube mma

Sledování UFC živě si můžete zpestřit i předzápasovými i live sázkami u sázkové kanceláře Tipsport, která vypisuje kurzy na všechny galavečery. Na nejzajímavější zápasy UFC navíc na Tipsportu naleznete i předzápasové analýzy i další užitečné informace.

Sleduj video zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.