Lucie Pudilová zná soupeřku na Oktagon 18

Lucie Pudilová už zná jméno soupeřky, která se jí postaví na turnaji Oktagon 18. Podaří se české MMA hvězdě vrátit na vítěznou vlnu, nebo si připíše pátou porážku v řadě?

Lucie Pudilová bude zápasit na Oktagonu 18 Foto: Instagram

Lucie Pudilová se na Oktagonu 18 utká s Martou Waliczek

Veteránka UFC Lucie Pudilová už zná svojí soupeřku na nadcházející turnaj Oktagon 18. Česká MMA hvězda má za sebou sérii porážek a v československé organizaci se bude snažit vrátit na vítěznou vlnu. Ve svém prvním MMA zápase po konci v UFC narazí na polskou zápasnici Martu Waliczek. Klikněte zde a sledujte Oktagon 18 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Lucie Pudilová prohrála v MMA už čtyřikrát a v projektu Oktagon Underground podlehla Tereze Bledé. Proti polské Martě Waliczek tak nutně potřebuje zvítězit. Waliczek má zápasovou bilanci 4 výhry a 2 prohry. Svým stylem se řadí spíše mezi postojářky, což by mělo Pudilové vyhovovat.

Turnaj Oktagon 18 proběhne 21. listopadu a aktuálně ještě není potvrzeno místo konání. S největší pravděpodobností se ovšem celý galavečer uskuteční v sousední Maďarsku. V Česku a na Slovensku totiž tuto akci uspořádat nepůjde kvůli nepříznivé situaci s koronaviren.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.