IAF Streetfighter 7 fight card a livestream [28. 8.]

Turnaj IAF Streetfighter, který se těší vzrůstající oblibě, má na programu už sedmé pokračování. Podívejte se na návod ke sledování zdarma.

IAF Streefighter nabízí skvělé zápasy Foto: Instagram

IAF Streetfighter 7 kurzy a livestream sledujte zdarma

V pořadí už sedmý turnaj I Am Fighter - Streetfighter proběhne už tento pátek 28. srpna od 20:00. Souboje amatérských zápasníků se opět budou konat v garážích obchodního centra Šestka v Praze. Atraktivní fighty na ohraničených žíněnkách poutají stále větší pozornost. Klikněte zde a sledujte zdarma celý turnaj IAF StreetFighter 7 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj IAF Streetfighter 7 je možné sledovat zcela zdarma v online livestreamu, který vysílá sázková kancelář Fortuna. Samozřejmostí jsou i live sázky v průběhu jednotlivých zápasů, díky kterým můžete skvěle reagovat na vývoj jednotlivých zápasů. Další výhodou je i bonus na sázení, který můžete využít i na turnaje IAF.

TIP: Vítěz Daniel Ligocki v kurzu 1,40 sipka Vsadit a sledovat u Fortuny

Ligocki zvítězí

Jedním z velmi zajímavých zápasů na turnaji IAF Streetfighter 7 bude souboj účastníka reality show I Am Streetfighter Daniela Ligockiho a Lukáše Kotuly. Favoritem duelu je zkušenější Ligocki, který působí jako mnohem komplexnější zápasník. Ligocki totiž dokáže soupeře ukončit v postoji i na zemi. Kotula je naopak hlavně postojář a Ligockiho nezvládne ohrozit. Na tiket patří výhra favorita.

IAF Streetfighter 7 fight card, program a výsledky, zápasy

Na Streetfighterovi #7 uvidíme následující zápasy:

Drvota F. vs. Bartoš Z.
Fadrhons F. vs. Durdoň R.
Fojtík M. vs. Chumaev A.
Němeček T. vs. Toporcer D.
Daněk M. vs. Závoda D.
Ligocki D. vs. Kotula L.
Zoula D. vs. Mudroch T.
Berger T. vs. Brodský P.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.