Senzace! Jiří Procházka se představí v hlavním zápase UFC

MMA zápasník Jiří „Denisa“ Procházka už zná jméno svého příštího soupeře. V hlavním zápase galavečera UFC se na konci února postaví Dominicku Reyesovi.

Jiří Procházka už ví, s kým bude zápasit Foto: Instagram

UFC: Procházka zná soupeře, do klece se vrátí začátkem roku 2021

Poměrně dlouhé čekání je u konce. Český samuraj Jiří Denisa Procházka už ví, s kým se utká v příštím zápase pod hlavičkou UFC. A že jde o pořádně zvučné jméno! 27. února 2021 se totiž střetne s nedávným titulovým vyzyvatelem Američanem Dominickem Reyesem, který je aktuální dvojkou střední váhy. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na zápasy UFC s bonusem zdarma

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Jiří Procházka vstoupil do nejprestižnější MMA organizace světa ve velkém stylu a ve své premiéře nekompromisně knockoutoval Švýcara Volkana Oezdemira. Není tedy divu, že se mu další soupeři poměrně dlouho vyhýbali. Nejblíže se v jednu chvíli zdál být zápas s prozatimní 4. váhy Aleksanderem Rakičem, který ovšem českého bojovníka nakonec odmítl.

Dominick Reyes se poměrně nedávno fanouškům představil v titulovém zápase o uvolněný pás střední váhy. Nad jeho síly byl ovšem Polák Jan Blachowicz, který Reyese knockoutoval ve druhém kole a připravil mu druhou porážku v řadě (a v roce 2020).

První Čech v hlavním zápase! Příjde zápas o titul?

Že nás čeká na konci února 2021 fantastický zápas není potřeba pochybovat. Oba borci se představí dokonce v hlavním zápase večera, což je historický milník pro české MMA. Žádný z Čechů se totiž v nejsledovanějším zápase galavečera doposud nepředstavil. I z toho můžeme pozorovat, jak si Dana White českého bojovníka považuje a řadí ho opravdu vysoko. Dodejme, že případná výhra posune Procházku mílovými kroky směrem k tutolovému zápasu.

sipka Mach Muradov jde do akce! Vše o jeho příštím zápase v UFC čtěte ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.