Jiří Procházka přestupuje do americké UFC

Jiří "Denisa" Procházka podepsal smlouvu v UFC. V první polovině letošního roku se navíc utká s se soupeřem z elitní patnáctky žebříčku UFC.

Jiří Procházka se ukáže v UFC Foto: Instagram

Jiří Procházka podepsal v UFC: Změří síly se světovou špičkou

České MMA fanoušky v noci na 16. ledna potěšila skvělá zpráva. Češi totiž budou mít dalšího zástupce v nejlepší MMA organizaci světa UFC. Jiří Procházka po úspěšné obhajobě titulu proti C.B. Dollawayovi v organizaci Rizin přestupuje mezi elitní bojovníky.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Český samuraj, který má aktuální bilanci 26 výher a pouze tři porážky, bude svádět souboje s těmi nejlepšími zápasníky ve váze do 93 kilogramů. Jiří Procházka se v komentářích o vyjednávání netajil tím, že se nechce probojovávat žebříčkem UFC odspodu jako například Makhmud Muradov.

Vše nasvědčuje tomu, že se mu taková dohoda povedla a do začátku letních prázdnin změří síly s některým bojovníkem z TOP 10. Ve smlouvě je navíc uvedená i možnost případného titulového souboje, pokud se Procházkovi bude dařit. Rozhodně se tak máme na co těšit.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.