Jiří Procházka do Hollywoodu? V kapse má novou smlouvu

O českém samurajovi se dobře ví i ve světě. Aktuálně Jiří "Denisa" Procházka podepsal lukrativní kontrakt se světovou společností Paradigm Sports, která má pod svými křídly i taková jména jako je Conor McGregor či Cris Cyborg.

Jiří Procházka dává o sobě pořádně vědět Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Jiří Procházka se v prosinci 2020 spojil s Paradigm Sports

Zázemí, výživa, ale i autorská práva. Nejen s těmito odvětvími, která patří k životu profesionálního sportovce bude Jirkovi Procházkovi nově pomáhat společnost Paradigm Sports založená v roce 2009 za účelem podporovat sportovce v jejich kariérách. Toto partnerství si nejlepší český MMA zápasník zajistil především díky svému obrovskému potenciálu do budoucna. Sázejte na zápasy Jiřího Procházky se skvělým bonusem za snadnou online registraci

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Koncem února 2021 se můžeme těšit na další vystoupení rodáka z Jižní Moravy v nejprestižnější organizaci světa. S přípravou na duel Procházka vs. Reyes, který bude hlavním zápasem UFC 257, bude už českému zápasníkovi pomáhat nový sponzor, jehož jméno má ve světě pořádný zvuk.

Podle slov trenéra Martina Karaivanova myslí Paradigm Sports na široké spektrum odvětví a ve smlouvě tak například nechybí jasně daná pravidla co se týče učinkování ve filmu či videohrách z prostředí bojových sportů. Hlavně tím ale stále více buduje svojí značku a to nejen v Česku, ale nyní i ve světě.

Jiří Procházka ohromil celý svět fantastickou premiérou v UFC, když vyřídil Švýcara Volkana Oezdemira. Není tedy divu, že o spolupráce nemá nouzi a může spojit síly s uznávanými brandy. Paradigm Sports se ve svých začátcích pohybovala a "lovila" nové tváře ve fotbalovém prostředí, později ale přešla ke stále populárnějšímu MMA, což jasně dokazuje neustálý progres tohoto sportu.

Věřme, že Jiří bude ve své cestě stejně úspěšný jako například titulový šampion střední váhy Israel Adesanya, který rovněž reprezentuje tuto společnost.

sipka Na profil příštího soupeře Procházky Dominicka Reyese se podívejte ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.