Choketopus Grappling Challenge: Pešta vs. Škondrič

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Na benefičním turnaji Choketopus Grappling Challenge se v hlavním duelu utkají Viktor Pešta a Ilja Škondrič. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Viktor Pešta se utká s Iljou Škondričem Foto: Choketopus.com

Choketopus Grappling Challenge: Pešta vs. Škondrič online livestream

Fanoušci bojových sportů se dočkají nesmírně zajímavého souboje mezi dvěma československými legendami MMA Viktorem Peštou a Iljou Škondričem. Jejich bitva bude ozdobou osmého ročníku Grappling Challenge v Choketopus Gymu. Klikněte zde a vsaďte si na bitvu Pešta - Škodrič s bonusem.

Vsaďte si na zápas Pešty se Škondričem

Turnaj Choketopus Grappling Challenge proběhne v pátek 26. června 2020 a bude mít benefiční podtext. Koronavirová krize totiž zasadila tvrdou ránu nejen profesionálním fighterům, ale i jejich treninkovým centrům a obecně tělocvičnám. Celá akce se bude vysílat prostřednictvím PPV a diváci mohou celou akci podpořit hned třemi stupni placeného přenosu. Výtěžek následně půjde na podporu československých BJJ klubů. Livestream začíná v 18:00.

Ceny PPV na Choketopus Grappling Challenge
200 Kč 300 Kč 500 Kč

Choketopus Grappling Challenge: Pešta vs. Škondrič kurzy

Grappling Challenge #8 se zúčastní celkem 16 sportovců a každý bude zastupovat jeden konkrétní gym z Česka a ze Slovenska. Bojovat se bude pyramidovým vyřazovacím způsobem a ve váze do 77 kilogramů. Vrcholem večera bude už zmíněný souboj mezi druhým Čechem v UFC Viktorem Peštou a slovenským zápasníkem/trenérem Iljou Škondričem.

TIP Vítěz: Viktor Pešta v kurzu 1,50 Vsadit u Fortuny s bonusem na bojové sporty

Viktor Pešta zvítězí

Viktor Pešta je proti Iljovi Škondričovi pasován do role kurzového favorita. Český zápasník naposledy prohrál proti Michalu Martínkovi, nicméně kvalitu stále rozhodně má. Škondrič už samozřejmě není v takové formě jako v dobách své největší slávy. Viktor Pešta je naopak po zranění zpátky v plné síle a na zemi by si měl se Škondričem poradit. Na tiket patří výhra Pešty.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.