OKTAGON PRIME 5 Šamorín: Informace, fight card a stream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon Prime 5 se po více než 2 letech uskuteční ve slovenském Šamoríně. Nabité fight card vévodí fantastická bitva dvou bývalých titulových vyzyvatelů velterové váhy Kertesz vs. Veličkovič. Do akce jdou kromě domácích hvězd i zápasníci dvanácti různých národností. Kompletní informační servis najdete v tomto článku.

AKTUÁLNÍ INFOSÁZKOVÝ TIPKARTA
LIVESTREAMVÁŽENÍREPORT

Máté Kertész má před sebou velkou výzvu Foto: OKTAGON MMA

Hodnocení turnaje OKTAGON PRIME 5: 8,6/10

  • Datum a místo: 26. března, od 18:00, Šamorín (Xbionic Aquatic Sphere), Slovensko
  • Nabídka sázek: Sázkové kanceláře vypsaly kurzy na všechny zápasy

Oktagon PRIME 5: Kertész vs. Veličkovic preview

Promotér Ondřej Novotný sestavil pro galavečer v Šamoríně obrovsky atraktivní kartu. Vrací se nezastavitelný Jakub Tichota, nebo fanoušky oblíbený německý tvrďák Christian Jungwirth. O přiblížení se titulové šanci si to v hlavním zápase večera rozdá Máté Kertész a Bojan Veličkovič. Sledujte zápasy turnaje Oktagon Prime 5 živě ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon Šamorín: Kertész vs. Veličkovič kurzy a sázkový tip

Bojan Veličkovič se představí pod organizací Oktagon poprvé od těžké porážky v titulovém zápase s Davidem Kozmou. Na rozdíl od posledního duelu má ale tentokrát k dispozici plnohodnotnou přípravu a na Slovensko přicestoval pro ideální aklimatizaci s dostatečným předstihem.

O kvalitách srbského fightera dobře vědí i česko-slovenští fanoušci, neboť jako jeden z mála, tehdy ještě v polotěžké váze, dokázal v začátcích kariéry porazit Jiřího Procházku. Veličkovič si následně vyzkoušel angažmá v UFC, nebo PFL. Doslova smrtící jsou především jeho kopy, což na vlastní kůži pocítil i Růžový panter Kozma. Kromě toho těží z obrovských zkušeností a také přehledu v zápase.

BILANCE
#3 Bojan Veličkovič (20-11-2) #2 Máté Kertész (11-3-1NC)

Maté Kertész je stálicí organizace Oktagon, poslední zápas ale vlivem nejrůznějších zranění a rušení zápasů absolvoval v polovině září 2021, kdy porazil na body Roba Pukače. Maďarský zápasník ještě nikdy ve své kariéře neprohrál před časovým limitem a momentálně má za sebou tři výhry v řadě. V titulových zápasech ale hned dvakrát jednomyslně na body nestačil na Davida Kozmu, který mu nedovolil vystoupat až na vrchol žebříčku velterové divize.

Duel Veličkovič vs. Kertész bude srovnáním dvou fighterů s vynikajícím kardiem, takže se dá čekat spíše delší zápas. Na tiket patří výhra Bojana Veličkoviče na body. Favorit zápasu si po opatrném začátku soupeře načte a postupně ho naboduje díky vyššímu počtu signifikantních úderů i převaze na zemi a v klinčích na pletivu.

TIP: B. Veličkovič vyhraje na body, v kurzu 1,85 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Veličkovič vyhraje na body

Oktagon Prime 5 program, zápasy a výsledky

Kompletní fight card nabídne 11 zajímavých duelů, včetně zajímavé česko-finské bitvy v pérové váze Tichota vs. Kulmala. Výsledky jednotlivých zápasů najdete ihned v průběhu celého večera na tomto místě. Průběh každého duelu si můžete rozkliknout u daného zápasu a přečíst níže v článku. Zajímavostí je, že tentokrát neuvidíme žádný ženský zápas.

OKTAGON PRIME 5 ŠAMORÍN
Main Card
Welterweight Máté Kertész (body) vs. Bojan Veličković (body) Report
Catchweight 74 kg Karol Ryšavý (KO) vs. Ebrahim Hosseinpour Report
Light heavyweight Rafael De Souza Xavier (body) vs. Marcin Lazarz Report
Welterweight Kaik Brito (TKO) vs. Andrej Kalašnik Report
Lightweight Arda Adas vs. Matouš Kohout (KO) Report
Featherweight David Moon vs. Mate Sanikidze (body) Report
Prelims
Welterweight
Robert Pukač vs. Christian Jungwirth (TKO) Report
Featherweight
Jakub Tichota (body) vs. Janne Elonen-Kulmala Report
Light heavyweight Daniel Toledo (body) vs. Panagiotis Stroumpoulis Report
Catchweight 68 kg
Roman Paulus (body) vs. Karol Kutyla Report
YouTube Free Prelims
Middleweight Michal Plesník vs. Carlos Graca (body) Report

Jak a kde sledovat Oktagon Prime 5 živě online? Live stream Tipsport TV, pay-per-view (PPV), Oktagon.tv

Všechny zápasy turnaje Oktagon Prime 5 můžete sledovat zdarma na Tipsport TV, kde na vás po registraci čeká příjemný sázkový bonus. Druhou variantou, jak sledovat galavečer ze Šamorína živě je pořízení PPV streamu na Oktagon.tv v předprodeji za 10,99 EUR. V den turnaje je cena za pay-per-view 13,99 EUR. V televizi tento turnaj živě nepoběží.

Oktagon Prime 5 video / YouTube Free prelims

Také na turnaji Oktagon Prime 5 bude úvodní zápas karty vysílán na YouTube zcela zdarma. Tentokrát půjde o zápas Michala Plesníka s Carlosem Gracou, což je příslib nesmírně zajímavé bitvy v postoji. Na povedenou video upoutávku turnaje v Šamoríně se podívejte tady.

Oktagon Prime 5 lístky (Vstupenky na Oktagon Prime 5)

Prodej lístků přímo na turnaj Oktagon Prime 5 do Šamorína u Bratislavy stále probíhá v síti Ticketportal. Vstupenky na tento turnaj poměrně rychle mizí, takže se dá očekávat vyprodaná kapacita arény Xbionic Aquatic Sphere, kde se mimochodem konal turnaj Oktagon Prime 3. Pro více informací k lístkům navštivte oficiální web organizace Oktagon.

Oktagon Prime 5 vážení - pátek 25. března (9:00)

Oficiální vážení proběhlo tradičně den před turnajem, konkrétně v pátek 25. března od 9:00. Váhu jednotlivých bojovníků, včetně doplňujících informací najdete na tomto místě.

OKTAGON PRIME 5 OFICIÁLNÍ VÁŽENÍ
Máté Kertész 77,6 kg Bojan Veličković 77,3 kg
Karol Ryšavý (váha v 17:00 s náhradním soupeřem) František Fodor (covid-19)
Rafael De Souza Xavier 93,4 kg Marcin Lazarz 93,4 kg
Kaik Brito 77,3 kg Andrej Kalašnik 77,3 kg
Arda Adas 70,6 kg Matouš Kohout 70,8 kg
David Moon 66,95 kg (čeká ho 2. pokus) Mate Sanikidze 65,9 kg
Robert Pukač 77,35 kg Christian Jungwirth 77,1 kg
Jakub Tichota 65,95 kg Janne Elonen-Kulmala 66,25 kg
Daniel Toledo 92,6 kg Panagiotis Stroumpoulis 93,5 kg
Roman Paulus 67,6 kg Karol Kutyla 67,9 kg
Michal Plesník 84,25 kg Carlos Graca 86,3 kg

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu


1️⃣ Jaké má turnaj Oktagon Prime 5 datum a místo konání?

Galavečer Oktagon Prime 5 se vrací do Šamorína na Slovensko. Galavečer zde proběhne v sobotu 26. března a kompletní informace najdete uvnitř tohoto článku.

2️⃣ Jaké jsou na turnaji Oktagon Prime 5 zápasy?

Turnaj Oktagon Prime 5 svede proti sobě domácí hvězdy, ale i kvalitní zahraniční bojovníky. Dohromady bude k vidění 12 atraktivních duelů s hlavním zápasem Veličkovič vs. Kertész. Na celou kartu se podívejte v článku.

3️⃣ Kde sledovat Oktagon Prime 5 online živě zdarma?

Turnaj v Šamoríně opět budete moci sledovat živě online na Tipsport TV a také pomocí placeného PPV. Podrobnosti najdete v článku.


Oktagon Prime 5 online report / online výsledky Oktagon Prime 5 Šamorín

Na tomto místě najdete během turnaje textový report z každého zápasu fight card Oktagon Prime 5 v Šamoríně.

Maté Kertész vs. Bojan Veličković

Maďarský bijec Maté Kartész vsadil od úvodních vteřin vše na jednu kartu a na papírového favorita Veličkoviče hned od začátku vyvíjel obrovský tlak. Výsledkem neskutečného tempa byla tržná rána na čele Veličkoviče a hlavně velmi překvapivý průběh.

Doslova zběsilé tempo pokračovalo i ve druhém kole, kdy se nejprve podařilo Kertészovi dostat Veličkoviče na zem, v postoji ale naopak lépe trefoval právě Srb. Ve třetím kole Maté Kertész z pohledu diváka dokonal obrovské překvapení a prakticky kompletně rozebral Veličkoviče soustavným tlakem a neuvěřitelně silovým wrestlingem. K obrovskému překvapení však na body zvítězil Bojan Veličkovič.

Karol Ryšavý vs. Ebrahim Hosseinpour

První kolo hlavního předzápasu nabídlo spoustu akce a také hodně krve. Karol Ryšavý způsobil svým ostrým stand-upem hluboký cut svému íranskému soupeři, domácí zápasník byl lepší i v kontrole na zemi a úvodní část zápasu šla jasně na jeho stranu.

Ve druhém kole se halou poháněný Karol Ryšavý znovu pokusil nasadit gilotinu, stejně jako v prvním kole ale nebyly jeho dva další pokusy úspěšné, získal díky tomu však jasnou převahu na zemi a tím i celé kolo.

Hned v první minutě třetího kola se Ryšavému povedlo dostat soupeře pod sebe, také v tomto momentu ale pokus o armbar nedotáhl. Zápas v obrovském tempu si ve druhé polovině třetího kola vybral svoji daň a oba fighteři už byli viditelně hodně unavení. Přesně toho nakonec využil Karol Ryšavý a parádně načasovaným kolenem z ústupu "vypnul" Hosseinpoura, čímž si připisuje vítězství na KO.

Marcin Lazarz vs. Rafael De Souza Xavier

Fantastickou podívanou nabídl duel polotěžkých vah mezi Xavierem a Lazarzem. V úvodních dvou kolech jsme byli svědky několika KO úderů z obou stran, k překvapení všech ale ani jeden z nich nevedl k ukončení zápasu před limitem. V prvním kole šel "Kratos" Xavier k zemi po přesném úderu na bradu, celkově to byl ale on, kdo lépe trefoval své údery a nakonec si došel pro vítězství na body.

Kaik Brito vs. Andrej Kalašnik

Kaik Brito vytáhl proti Andreji Kalašnikovi po minutě boje přesně mířený úder, kterým českého fightera prakticky knokautoval. Extrémně otřesený Kalašnik šel k zemi, kde ho Brito zasypal dalšími tvrdými údery a rozhodčí Pavel Touš musel zápas ukončit.

Arda Adas vs. Matouš Kohout

Po prvním vyrovnaném kole se český bojovník Matouš "Mighty Rooster" blýsknul fantastickým loktem, kterým knokautoval zkušeného německého fightera Ardu Adase a nahlas si řekl o bonus za výkon večera!

David Moon vs. Mate Sanikidze

Skvělou technickou podívanou přineslo úvodní kolo duelu pérové váhy mezi Sanikidzem a Moonem. Druhý jmenovaný se v úvodu kola snažil o kontrolu středu klece, Gruzínec Sanikidze ale vládnul v klinči na pletivu i následnou kontrolou na zemi, díky čemuž si připsal první kolo na svoji stranu.

Mate Sanikidze kontroloval zápas i ve druhém kole, naopak na Davidu Moonovi se čím dál více negativně projevovalo velmi náročné shazování i cestování na zápas. Začátek třetího kola přineslo divokou přestřelku z obou stran, rozhodující KO úder ale ani z jedné strany nepřišel, a tak se Sanikidze vrátil k tomu, co mu fungovalo v prvních dvou kolech, tedy kontrole zápasu na zemi. O vítězství Mate Sanikidzeho na body nemohlo být sebemenších pochyb.

Robert Pukač vs. Christian Jungwirth

Souboj ve velterové váze mezi Pukačem a Jungwirthem byl neskutečnou přestřelkou z obou stran. Větší tlak dokázal vyvíjet na soupeře německý kelt Christian Jungwirth, také Diamantový čávo Robo Pukač dokázal být nebezpečný. Zápas ale skončil hodně netradičně, Pukač totiž po druhém kole odmítl nastoupit do závěrečné pětiminutovky a Jungwirth vyhrál na TKO. Pukač tento indcident odůvodnil tím, že se od rána necítil dobře a v průběhu utkání zkrátka došlo k psychickému zlomení.

Jakub Tichota vs. Janne Elonen-Kulmala

Český supertalent se překvapivě hodně nadřel na výhru proti nepříjemnému finskému bojovníkovi. Jakub Tichota strávil v celém zápasu bezmála osm minut na zádech a při bodovém rozhodnutí si nebyl vůbec jistý, zda půjde výhra na jeho stranu. Na druhou stranu Tichota zasypal Kulmalu několika tvrdými lokty, a tak se nakonec bodoví rozhodčí shodli na vítězství českého borce.

Daniel Toledo vs. Panagiotis Stroumpoulis

Duel dvou zápasníků v polotěžké váze přinesl vítězství Daniela Toleda na body. Španělský bijec posbíral ve všech kolech více signifikantních úderů a svou převahu korunoval závěrečným takedownem, díky kterému slaví po úvodní porážce svoji první výhru v organizaci Oktagon.

Roman Paulus vs. Karol Kutyla

Polský zápasník Karol Kutyla v prvním kole překvapil Pauluse několika tvrdými lowkicky a celkově si připsal mnohem více signifikantních úderů než domácí fighter. Zisk prvního kola potvrdil Kutyla i dotaženým takedownem a lepším pohybem i kontrolou v klinčích. Druhé kolo otevřel Paulus knockdownem soupeře, následné pokusy o body triangle, rear naked choke i armbar však nedokázal na zemi dotáhnout.

Také ve třetím kole působil Paulus poněkud zakřiknutě a těžko hledal cestu přes dobrou defenzivu někdejšího thajboxera Karola Kutyly. Zhruba v polovině kola si navíc polský bijec připsal úspěšný takedown, po kterém ale Paulus stejně jako v předchozích situacích dokázal ihned vstát. Ve třetím kole ale celkově Paulus jasně dominoval. Velmi vyrovnaný zápas nakonec dospěl do bodového konce, kde rozhodčí zdvihl ruku Romanu Paulusovi.

Michal Plesník vs. Carlos Graca

První kolo zápasu i celého turnaje se neslo v duchu přestřelek v postoji. Oba borci si navzájem zasadili několik přesných úderů, žádný ale neměl potenciál zápas ukončit. Lépe trefoval Michal Plesník, který se pokusil i o takedown, který ale nedokázal dotáhnout. Ve druhém kole to byl naopak Graca, který nejprve rozdal několik přesných lowkicků s následně vzal Plesníka na zem, kde ho více než dvě minuty trápil tvrdými lokty a jasně si tuto část zápasu připsal na svou stranu.

Carlos Graca pokračoval ve své dominanci i ve třetím kole, kdy se mu podařilo znovu doručit takedown a fyzicky vyčerpaný Michal Plesník už nedokázal najít žádnou odpověď. Graca si připsal poměrně překvapivé vítězství na body.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Máté Kertesz bojuje v Oktagonu

Máté Kertesz - životopis a zápasy MMA bojovníka

Máté Kertesz je maďarský MMA bojovník, který má za sebou již několik vítězných zápasů v organizaci Oktagon⭐. Toto je zajímavý příběh...

Robo Pukač při práci na zemi během zápasu

Róbert Pukač – profil a statistiky zápasníka MMA

Diamantový čávo 💎 Robo Pukač je jedním z nejznámějších slovenských MMA fighterů☝. Po překonání dlouhého zranění nastupuje od roku 2018 v...