Oktagon 16 v Brně: Ryšavý vs. Paradeiser program a výsledky

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon 16 v Brně proběhne 26. září 2020. Na turnaji se ukáže mnoho hvězd organizace. Podívejte se na informace a návod na livestream.

DATUM - FIGHT CARD - LIVESTREAM

Paradeiser se utká s Ryšavým na Oktagonu 16 v Brně Foto: Instagram

Hodnocení Oktagonu 16 v Brně: 9,7/10

  • Datum konání: 26. září 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek
📌Datum začátku: 26. září 2020
📌Místo konání: Brno, Česká republika
📌Počet bojovníků: 20

Oktagon 16 v Brně datum a informace (Pevnost Oktagon Brno)

Oktagon 16  v Brně nakonec skutečně proběhne. Nejedná se ovšem o plánovaný turnaj, který měl původně proběhnout v Ostravě. Ten byl totiž odsunut na říští rok kvůli pokračující situaci s koronavirem. Oktagon 16 v brněnské hale Zoner BobbyHall se koná už 26. září 2020. Klikněte zde a sledujte živě zdarma turnaj Oktagon 16 z Brna.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Následujících několik turnajů organizace Oktagon se bude konat ve zmiňované brněnské hale. Promotéři Oktagonu jí dokonce nazývají Pevnost Oktagon. Nařízení ohledně pořádání sportovních událostí se totiž kvůli koronaviru neustále mění. V BobbyHall jde ovšem podle Ondřeje Novotného náročným a nestálým požadavkům vyhovět.

Oktagon 16 v Brně (Pevnost Brno) kurzy

Hlavním zápasem bude souboj mezi Ronaldem Paradeiserem a Karolem Ryšavým. Vítěz tohoto duelu by se pak mohl stát novým vyzyvatelem v souboji o titul, který aktuálně v lehké váze Oktagonu drží polský bojovník Mateusz Legierski.

TIP Vítěz Ronal Paradeiser v kurzu 1,50 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Paradeiser zvítězí

Favoritem Main Eventu na Oktagonu 16 je Ronald Paradeiser, který patří k největším nadějím slovenského MMA. Paradeiser dlouhodobě předvádí solidní výkony a nedávno skončeném Undergroundu dokráčel až do finále. Výhodou Paradeisera je bezesporu i větší výška a delší rozpětí paží, díky kterým může udržovat výhodnou vzdálenost. Na tiket patří výhra favorita ve velice pěkném kurzu.

Oktagon 16 bojovníci v Brně (26. září 2020)

Obsazení brněnského turnaje Oktagon 16 je vynikající. Kromě hlavního duelu Paradeiser - Ryšavý uvidíme v akci například vítězku Undergroundu a přemožitelku Lucie Pudilové Terezu Bledou, Gábora Borárose, Melvina Maného, nebo třeba Magdalenu Šormovou. Původně se měl na turnaji ukázat i Viktor Pešta, ale nakazil se koronavirem a v Brně nenastoupí.

Oktagon 16 v Brně fight card, program a výsledky, karta

Fight Card na Oktagon 16, který proběhne v Brně, už je téměř kompletní. Celkem uvidíme 12 zápasů.

OKTAGON 16 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY, HLAVNÍ KARTA (20:00)
Lightweight Karol Ryšavý vs. Ronald Paradeiser
Welterweight Gábor Boráros vs. Tato Primera
Catchweight 75kg Miroslav Brož vs. Adam Šindelář
Bantamweight Tereza Bledá vs. Marie Loiseau
Lightweight Jakub Dohnal vs. Krisztián Simon
Middleweight Jakub Běle vs. Tomáš Bolo
PRELIMS (18:00)
Light Heavyweight Csaba Hocz vs. Alexander Poppeck
Strawweight Magda Šormová vs. Minna Grusander
Featherweight Jakub Tichota vs. Denis Tripšanský
Middleweight
Branislav Zuzák vs. Zdeněk Polívka
Light Heavyweight
Rafael Xavier vs. Michal Plesník

Oktagon 16 v Brně sledovat online živě a zdarma v přímé přenosu

Turnaje Oktagon vysílá v přímém přenosu sázková kancelář Tipsport. Turnaj Oktagon 16 nebude možné sledovat živě v žádné české ani slovenské televizi. Jedinou možností zdarma je tak Tipsport TV. K dispozici bude ještě placený online stream přes oficiální kanál Oktagonu. Sledování přes PPV vyjde pravděpodobně na 10 eur.

Oktagon 16 v Brně vstupenky: Kde zakoupit a kolik stojí lístky?

Na Oktagon 16 v Brně bude možné do BobbyHall přijít přesně 1 tisíc diváků. Distribuce vstupenek bude pravděpodobně probíhat přes Oktagon Club, který byl představen na tiskové konferenci 1. září. Členství v tomto klubu vyjde měsíčně na necelé 3 eura. O dalším vývoji ohledně lístků vás budeme i nadále informovat.

Na turnaj Oktagon 16 v Brně neplatí vstupenky zakoupené na Oktagon 16, který se měl konat v Ostravě. Ostravský turnaj byl totiž přesunut na příští rok.

Oktagon 16 v Brně video

V příloženém videu se můžete podívat na výhru Michala Martínka proti Viktoru Peštovi. Oktagon 15 byl vynikající akcí. Podaří se 16. vydání navázat na úspěch předchozích turnajů?

📌Kdy se koná Oktagon 16 v Brně?

Turnaj Oktagon 16 proběhne v brněnské hale Zoner BobbyHall 26. září 2020. Nejedná se o náhradu za původní ostravský Oktagon. Ten byl totiž přesunut na příští rok.

🧨Kdo se utká na turnaji Oktagon 16 v Brně?

Mezi největšími hvězdami, které se ukáží na brněnském Oktagonu 16, najdeme Viktora Peštu, Ronalda Paradeisera, Terezu Bledou, Karola Ryšavého a Gábora Borárose. Pro kompletní fight card se podívejte do tohoto článku.

🤗Kde sledovat Oktagon 16 v Brně? Bude dostupný livestream?

Galavečer Oktagon 16, který proběhne v Brně 26. září, nebude vysílán v přímém přenosu od žádné české, nebo slovenské televize. Jedinou možností tak budou livestreamy. Pro více informací se podívejte na tento článek.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.