Yangames: Melvin Mané vs. Michal Reissinger kurzy

Bitva Mané vs. Reissinger bude bezesporu jedním z hlavních taháků nadcházejících Yangames (28.8.). Podívejte se na předzápasovou analýzu.

Na YanGames se utká Mané s Reissingerem Foto: Instagram

Yangames: Melvin Mané vs. Michal Reissinger analýza a kurzy

Jedním z taháků na nadcházejících YanGames bude souboj Melvina Maného a Michala "Palce" Reissingera. Yangames Fight Night 8 Open Air proběhne 28. října ve Žlutých lázních v Praze. Tradiční turnaj, který se koná každý rok nabídne souboje českých postojářů. Klikněte zde a vsaďte si na Yangames s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Melvin Mané nečekaně porazil legendárního Tomáše Hrona v prvním kole Oktagonu Underground. Mané se skvěle adaptoval na upravená pravidla Undergroundu. V zápase se ovšem zranil a následně se už v tomto projektu neukázal. Proti Reissingerovi ovšem nastoupí podle klasických pravidel K-1.

TIP Vítěz Michal Reissinger v kurzu 1,45 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem zdarma

Reissinger zvítězí

Michal "Palec" Reissinger patří dlouhodobě k české špičce v K-1. Nesmírně zkušený borec nastoupí v roli favorita. Není se čemu divit, protože Reissinger dlouhodobě ukazuje, že ve své váhové kategorii zkrátka nemá v Česku konkurenci. Výhodou bude pro "Palce" bezesporu i váha. Zápasí se totiž v kategorii +93 kilogramů a Reissinger bude mít v zápase klidně i o 10 kg více.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.