Karlos Vémola zná svého soupeře pro Oktagon 17

Karlos Terminátor Vémola už ví, kdo se mu 17. října postaví v brněnském Bobycentru v rámci Oktagonu 17. Ve váze do 90 kg ho přijede prověřit norský zápasník Thomas Robertsen.

Karlos Vémola bude zápasit na Oktagonu 17 Foto: ČTK/Černý Vít

Oktagon 17: Karlos Terminátor Vémola vs. Thomas Saint Robertsen

Další tajenka pro Oktagon 17 je rozluštěna. Historicky první Čech v UFC v něm změří síly s Norem Robertsenem, který běžně zápasí pod anglickou organizací Cage Warriors a v profesionálním MMA má za sebou 8 výher a 3 porážky. Uspěje proti českému Terminátorovi? sipka Vsaďte si na MMA s bonusem zdarma ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Karlos Vémola má za sebou divoký rok 2020, ve kterém musel kromě operací ramene a kolena řešit rozchod se svoji přítelkyní i nákazu koronavirem. Velkou porci energie a času si také žádá několikrát odkládaný a extrémně očekávaný souboj Vémola vs. Mikulášek, který měl původně proběhnout právě při Oktagonu 17 v pražském O2 Universum.

Poslední plánovaná verze tohoto ostře sledovaného duelu je prosinec 2020 a zápasit se bude v domluvené váze do 84 kg. Právě váhový limit je přitom jedním z hlavních důvodů pro odložení zápasu i výživný trashtalk s Babou Jagou.

Vémola: zápas po dlouhé době

Norský fighter a policista z povolání, Thomas Robertsen, má za sebou 11 profi zápasů a hned 7 z nich skončilo submisí, tedy vzdáním se jednoho ze soupeřů. Karlos Vémola bude v tomto duelu obrovským favoritem. Hovoří pro něj domácí prostředí i zkušenosti nasbírané mimo jiné v UFC.

Populární český sportovec a známá tvář sociálních sítí se naposledy v Oktagonu představil 9. listopadu 2019, kdy v památném zápase století nestačil na slovenského ranaře Attilu Végha. Vémola se tak představí v kleci znovu po téměř roce a cokoliv jiného než jeho vítězství, byť s nepříjemným soupeřem, by bylo obrovským překvapením.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.