Oktagon 17 Brno: Kozma vs. Kertesz program a výsledky

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Sazkabet

Ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon 17 se koná v Brně už 17. října 2020. Na turnaji bude bojovat David Kozma i Karlos Vémola. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

DATUM - KURZY - PROGRAM - LIVESTREAM

David Kozma bude obhajovat titul na Oktagonu 17 Foto: Instagram

Hodnocení Oktagonu 17 v Brně: 9,8/10

  • Datum konání: 17. října 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek
📌Datum začátku: 17. října 2020
📌Místo konání: Brno, Česká republika

Oktagon 17 Brno informace a datum / Oktagon 17: Kozma vs. Kertesz

Oktagon 17 proběhne 17. října 2020. Turnaj se bude konat v brněnské hale Zoner BobyHall. Hlavním zápasem bude titulový souboj ve welterové váze mezi Davidem Kozmou a maďarským fighterem Mátém Kerteszem. Na galavečeru se ukáží i další známí bojovníci jako Karlos Vémola, nebo Vlasto Čepo. Klikněte zde a sledujte Oktagon 17 živě a získejte bonus 150 Kč zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Stejně jako minulý Oktagon 16 se i nadcházející Oktagon 17 koná v Pevnosti Brno. Organizátoři Oktagonu vyjednali pro nadcházející galavečer výjimku a celý turnaj tak proběhne i v aktuální koronavirové situaci. Diváci ovšem do brněnské haly přijít nemohou.

Původně měl být hlavním zápasem fight Karlos Vémola - Václav Mikulášek. Český Terminátor ovšem nezvládl kvůli zdravotním problémum shodit do domluvených 84 kilogramů a na Oktagonu 17 se tak utká s jiným soupeřem.

Oktagon 17: David Kozma vs. Máté Kertesz kurzy

Hlavním zápasem na Oktagonu 17 Brno bude bitva o titul mezi šampionem Davidem Kozmou a Mátém Kerteszem. Tito dva fighteři už se utkali v roce 2018 a po dominantním výkonu se radoval český zápasník. David Kozma svého soupeře celou dobu zasypával precizními údery a nakonec zvítězil na body.

TIP Vítěz David Kozma v kurzu 1,45 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

David Kozma zvítězí

Kozma má lepší pohyb a nebezpečnější je i na zemi. Kertesz může hrozit pouze náhodnými údery, které ovšem na vítězství stačit nebudou. Na tiket patří výhra šampiona Oktagonu Davida "Pink Panther" Kozmy.

Oktagon 17 fight card, program a výsledky / Oktagon 17 v Brně karta

Oktagon 17 v Brně má potvrzené následující zápasy. Zajímavým zápasem na kartě měla být bezesporu i premiéra vítěze Oktagonu Underground Tadeáše Růžičky. Ten se ovšem nakazil koronavirem a na turnaji se neukáže. Soupeř pro Karlose Vémolu už byl oznámen a jejím norský zápasník Thomas Robertsen.

OKTAGON 17 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY (17.10.)
David Kozma (c) (body)
vs. Máté Kertesz
Karlos Vémola (sub)
vs. Thomas Robertsen
Vlasto Čepo vs. Mateusz Strzelczyk (sub)
Andrej Kalašník (TKO)
vs. Ole-Jørgen Mandt Johnsen
PRELIMINARY CARD
Matěj Kuzník (TKO)
vs. Štěpán Guba
Tomáš Linh Le Sy vs. Abdelmoumen Mssaate (sub)
Pavel Salčák (sub)
vs. Petr Bartoněk

Oktagon 17 Karlos Vémola / Oktagon 17 turnaj roku?

Na Oktagonu 17 v Brně bude bojovat i Karlos "Terminátor" Vémola. Ten měl původně zápasit s Václavem Mikuláškem, ale kvůli prodělanému koronaviru nedokázal shodit do váhy 84 kilogramů. Na bitvu ve vyšší váze Mikulášek nepřistoupil, takže se Vémolovi hledal jiný soupeř. Fight Vémola - Mikulášek by měl proběhnout pravděpodobně v prosinci letošního roku. Na Oktagonu 17 se Karlos Vémola střetne s Thomasem Robertsenem.

Oktagon 17 sledovat online živě livestream a zdarma bonus, přímý přenos v TV

Oktagon 17 bude možné sledovat prostřednictvím livestreamu na Tipsport TV, kde zdarma získáte i bonus 150 Kč. Sázková kancelář Tipsport s Oktagonem dlouhodobě spolupracuje a na jejich TV je možné sledovat každý turnaj organizace Oktagon. Podle aktuálních informací nejspíše nebude možné Oktagon 17 vidět v přímém přenosu v televizi O2 Sport TV. Alternativou je jako obvykle i placený přenos přes Oktagon PPV, který vyjde přibližně na 10 eur.

Oktagon 17 sledujte živě

Oktagon 17 vstupenky / Vrácení vstupenek Oktagon 17

Vstupenky na brněnský turnaj Oktagon 17 byly v předprodeji prostřednictvím měsíčního členství Oktagon Club. Neprodané lístky se následně distribuovaly přes Ticketportal. Nyní je už však jisté, že celý turnaj bude muset proběhnout bez diváků. Vstupenky bude možné vrátit u prodejce.

Oktagon 17 video a záznam

Zde se můžeme podívat na záznam zápasu mezi Davidem Kozmou a Pirátem Krištofičem. Podaří se "Růžovému Panterovi" zvítězit i v Brně?

🥇Kdy proběhne nadcházející Oktagon 17?

Oktagon 17 se koná 17. října 2020. Start turnaje je naplánován na 18:00. Turnaj podle organizátorů proběhne za všech podmínek.

🥈Kde bude Oktagon 17 a jsou dostupné vstupenky?

Oktagon 17 proběhne v Brně, konkrétně v Zoner BobyHall. Původně se měl sice Oktagon #17 uskutečnit v pražské hale Universum, ale kvůli situaci s koronavirem se všechny nadcházející galavečery přesunují do Brna. Kvůli aktuální situaci s koronavirem se turnaj pravděpodobně odehraje bez diváků.

🥉Jaké jsou kurzy na zápasy Oktagonu 17?

Kurzy na zápasy Oktagonu 17 už jsou vypsány. Hlavní zápas obstará dvojice David Kozma a Máté Kertesz. Favoritem duelu je český zápasník. Pro více informací se podívejte do tohoto článku.

🧡Bude možné sledovat Oktagon 17 v přímém přenosu?

K dispozici bude livestream z celého turnaje, který bude možné sledovat i zdarma. Pro možnosti sledování se podívejte do tohoto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.