Jash Kuch FC 5: MMA v Kyrgyzstánu informace a kurzy

V době pandemie koronaviru mnoho MMA akcí nevidíme. Výjimkou je ovšem turnaj Jash Kuch 5, který proběhne v neděli 5. dubna. Podívejte se na informace a návod na livestream.

Imarov bude bojovat na Jash Kuch FC 5 Foto: Instagram

Jash-Kuch FC 5: MMA v Kyrgyzstánu informace a kurzy

V době pandemie koronaviru si mnoho turnajů v MMA fanoušci bojových sportů neužijí. Galavečer Jash Kuch Fighting Championship 5, který se koná v neděli 5. dubna v Kyrgyzstánu je tak příjemným zpestřením. Diváci v Česku budou moci galavečer sledovat kvůli posunu času od 14:00. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma a sledujte zápasy živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Karta turnaje Jash Kuch Fighting Championship 5 nabídne hned 6 duelů ve smíšených bojových uměních. Na turnaj Jash Kuch FC 5, který proběhne konkrétně v Bisheku, je navíc možné i sázet. Jedním z velice zajímavých duelů bude i bitva Manase Imarova proti Ramazanu Amirovi.

TIP Vítěz Manas Imarov v kurzu 1,24 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Imarov zvítězí

Imarov si sice v posledním zápase proti Yunusi Akhmedovi připsal porážku, v neděli ale bude velkým favoritem. Manas Imarov totiž bude těžit především z váhové převahy, která je v MMA fightech častokrát rozhodujícím faktorem. Zapomínat nesmíme ani na větší zkušenosti Imatova. Na tiket proto patří jeho výhra.

Jash Kuch Fighting Championship 5 - Kyrgyzstán fight card program a výsledky

Kompletní fight card turnaje Jash Kush FC 5 v Kyrgyszánu naleznete v této tabulce. Po skončení zápasu zde budou i aktualizované výsledky.

JASH KUCH FC 5 (KYRGYZSTÁN) FIGHT CARD PROGRAM A VÝSLEDKY
Daudgadzhi Ibragimov vs. Islambek Baktybek Uulu
Beksultan Omurzakov vs. Elmar Muradzade
Manas Imarov vs. Ramazan Amirov
Dmitry Troshin vs. Belek Abdyzhaparov
Ruslan Ryskul vs. Dilshod Yusupov
Yesin Guseynov vs. Bekzat Saparov

Jash Kuch FC 5 livestream z Kyrgystánu sledovat onlině živě zdarma

Zápasy MMA turnaje Jash Kuch FC 5 v Kyrgyzstánu bude možné s největší pravděpodobností sledovat online živě a zdarma. K dispozici totiž nejspíše budou volně dostupné livestreamy, které jsou zdarma dostupné na internetu. V českých sportovních televizích bohužel tento turnaj neuvidíme.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.