Oktagon Underground Finále: Matěj Peňáz - Vlasto Čepo

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Matěj Peňáz se v superfinále Undergroundu utká s Vlastislavem Čepem. Podívejte se na informace a návod ke sledování zdarma.

Matěj Peňáz bude bojovat v superfinále proti Vlastislavu Čepovi Foto: Instagram

Aktualizováno: Matěj Peňáz bohužel kvůli zranění musel ze zápasu odstoupit.

Oktagon Underground Finále: Matěj Peňáz - Vlasto Čepo kurzy a livestream

Hlavní zápas večera a vyvrocholení celého projektu Oktagon Underground. Souboj Matěje "Money" Peňáze a Vlastislava "El Chapo" Čepa uzavře celý finálový turnaj Undergroundu a rozhodně půjde o velice atraktivní zápas. Oktagon Underground Super-Finále se koná 4. července v Brně. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma a živě celý turnaj.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon Underground Super-Finále proti sobě svede vítěze českých a slovenských pyramid hned v pěti výhových kategoriích. Celé finále bude možné opět sledovat zcela zdarma v livestreamu na Tipsport TV. V průběhu celého galavečeru budou samozřejmě k dispozici i live sázky. Na SuperFinále se ukáže například i David Kozma, který se v exhibičním super-fightu utká s Kratochvílou.

TIP Vítěz Matěj Peňáz v kurzu 1,55 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Matěj Peňáz zvítězí ve finále

Matěj Peňáz úspěšně působí v nejprestižnější kickboxerské organizaci Glory a v Undergroundu vždy předváděl sebejisté výkony. Výhodou bude i jeho rozpětí, což bude pro Čepa nejraději boxujícího na krátkou vzdálenost neřešitelný problém. Peňáz potvrdí svou obrovskou kvalitu a v superfinále zvítězí.

Sledujte živě Oktagon Underground Super-Finále

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.