Oktagon Underground Super-Finále: fight card a livestream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Finále Oktagonu Underground proběhne už 4. července. Podívejte se na kompletní informace a návod ke sledování livestreamů.

KURZY - FIGHT CARD - LIVESTREAM CZ

Matěj Peňáz bude bojovat v superfinále proti Čepovi Foto: Instagram

Hodnocení Oktagonu Underground Super-Finále: 9,6/10

  • Datum konání: 4. července 2020
  • Nabídka sázek: Underground můžete sledovat živě na Tipsportu

Oktagon Underground Super-Finále: informace a kurzy

Projekt Oktagon Underground má před sebou poslední turnaj. Underground Superfinále proběhne 4. července 2020 v Brně a dozvíme se v něm jména čtyř česko-slovenských Underground šampionů. Kromě finálových duelů uvidíme i takzvané superfighty, ve kterých se ukáže například i šampion Oktagonu David Kozma. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma poslední turnaj Oktagon Underground.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hlavním zápasem celého večera Oktagon Underground Super-Finále měla být bitva v pyramidě do 90 kilogramů mezi Matějem Peňázem (ČR) a Vlastislavem Čepem (SK). Peňáz se ovšem zranil a tento souboj tak neuvidíme. Main Eventem je tak fight Bledá - Szabová. Celý turnaj bude opět možné sledovat prostřednictvím přímého přenosu na Tipsport TV. S největší pravděpodobností uvidíme celkem 10 zápasů.

TIP Vítěz: Lucia Szabová v kurzu 1,30 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Lucia Szabová zvítězí proti Tereze Bledé

Lucia Szabová ve svých dvou zápasech předvedla vždy naprosto dominantní výkon. Tereza Bledá sice dokázala porazit Pudilovou i Šormovou, nicméně technicky na úrovni Szabové doposud není. Slovenská bojovnice si navíc umí vypomoci i nečekanou submisí, což ukázala například proti Marčišové, kde zápas ukončila během pár vteřin. Na tiket patří výhra Szabové.

Oktagon Underground Super-Finále fight card program a výsledky, karta

Aktuálně je na brněnském Oktagon Underground Superfinále potvrzeno 5 závěrečných finálových zápasů. V kategorii do 80 kilogramů nakonec za Česko nastoupí poražený Matouš Kohout, protože Leo Brichta odstoupil kvůli zranění. Rovněž je potvrzeno 6 superfightů.

OKTAGON UNDERGROUND SUPERFINÁLE FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY, KARTA
61 kg Tereza Bledá (CZ) (rozhodnutí)
vs. Lucia Szabová (SK)
80 kg Matouš Kohout (CZ) náhr. (rozhodnutí)
vs. Ronald Paradeiser (SK)
70 kg Tadeáš Růžička (CZ) (TKO)
vs. Marco Novák (SK)
100 kg Daniel Škvor (CZ) (TKO)
vs. Ivan Bartek (SK)
SUPERFIGHTS
80 kg David Kozma (rozhodnutí)
vs. Milan Kratochvíla
61 kg Magdalena Šormová (submise) vs. Eliška Pelechová
75 kg Jan Malach (KO) vs. Štefan Mészároš
80 kg Jakub Bahník vs. Sebastián Fapšo (KO)
90 kg Daniel Hronek vs. Zdeněk Polívka (rozhodnutí)
80 kg Jakub Dohnal vs. Andreas Čechovský (rozhodnutí)

Oktagon Underground SuperFinále livestream sledovat živě online zdarma a PPV stream

Superfinále Oktagonu Underground bude možné sledovat pouze online na internetu. Livestream bude k dispozici zdarma na TV Tipsport. Díky spolupráci organizace Oktagon a sázkové kanceláře Tipsport uvidíme všechny duely bez zpoždění. Přímý přenos v televizi totiž nebude. V neděli bude na O2 Sport pouze záznam celého turnaje.

Alternativou může být zakoupení přenosu přes oficiální Oktagon PPV, které vyjde na 9,99 eur. Daleko lepší je ovšem zápasy sledovat na Tipsportu, kde k registraci obdržíte ještě 150 Kč navíc zcela zdarma. Tyto peníze následně můžete využít například rovnou na sázky na Underground.

Sledujte živě Oktagon Underground finále zde

Oktagon Underground Super-Finále v Brně vstupenky

Vstupenky na Oktagon Underground SuperFinále jsou stále k dispozici. Zakoupit je možné nejlevnější vstupenky na stání v hodnotěn 490 Kč, nebo klasická místa na tribuně za 990 Kč. Nejvíce volných míst je u stolů, které je možné si zakoupit pro čtyři, nebo pro šest osob.

📌Kdy se koná Oktagon Underground SuperFinále?

Super-Finále Oktagonu Underground se koná 4. července od 19:00 v Brně a jedná se o závěrečný turnaj celého projektu Underground. Celkem jsme doposud mohli vidět 6 turnajů.

❓Kdo bude bojovat v Super-Finále Oktagonu Underground?

Finálových duelů Oktagonu Underground uvidíme hned pět. Bojovat se bude ve váhových kategoriích do 61 kg, 70 kg, 80 kg, 90 kg, a 100 kg. Vždy se mezi sebou utkají vítězové české pyramidy a slovenské pyramidy.

✅Kde sledovat přímý přenos Super-Finále Oktagonu Underground?

Kompletní turnaj Super-Finále Oktagonu Underground bude možné sledovat zcela zdarma v livestreamu na internetu. Pro více informací se podívejte na tento článek.

Sledujte Oktagon Underground finále kliknutím zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.