Box: Vasil Ducár vs. Václav Pejsar - informace, kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kdo je českou boxerskou jedničkou křížové váhy? To se dozvíme 29. prosince na galavečeru v pražské Lucerně. Proti sobě se v ringu postaví aktuální držitel českého titulu Václav Pejsar a jeho vyzyvatel Vasil Ducár.

Galavečer boxu Lucerna 2020 - Hlavní zápas statistiky - Václav Pejsar - Vasil Ducár - Zápasová karta - Sázkové kurzy a vstupenky - Živý přenos, livestream

Megazápas českého profi boxu uvidí pražská Lucerna 29.12.2020 Foto: Facebook/Galavečer profesionálního boxu a K1

Hodnocení zápasu Vasil Ducár - Václav Pejsar: 9,6/10

  • Datum a místo: 29. 12. 2020, Praha (Lucerna), od 17:00
  • Kurzové sázky: Na celý galavečer budou vypsány sázkové kurzy

Galavečer boxu 2020 - Lucerna poprvé o den dříve (29.12.2020)

Český profesionální box se dočká dlouho očekávané bitvy! Duel, který je vnímán jako jeden z největších zápasů posledních let, byl definitivně potvrzen na tiskové konferenci 24. července. Dějištěm boxerského galavečeru bude legendární pražská Lucerna a poprvé v historii se uskuteční už 29. prosince. sipka Klikněte ZDE a sledujte box v Lucerně s bonusem za registraci zdarma

Box - sleduj průběh zápasu zde

Letošní Lucerna vyšla, co se termínu týče, vstříc Organizaci Oktagon MMA, která na tradiční datum 30. prosince naplánovala jubilejní turnaj Oktagon 20. Čekají nás tedy fantastické dva dny nabyté tím nejlepším na česko-slovenské bojové scéně!

Box zápasy - kdo bude favorit velkého zápasu českého boxu?

K třaskavému souboji dvou nejlépe postavených českých boxerů na žebříčku BoxRec se schylovalo už dlouho. Poslední pobídkou, která oba borce nasměrovala k podpisu smlouvy, byla slovní přestřelka na sociálních sítích. Té předcházel titulový zápas, v němž Václav Pejsar poměrně snadno získal pás IBF a stal se tak úřadující českou jedničkou křížové váhy (do 90,7 kg.)

🥊Boxing Lucerna - galavečer profi boxu a K1 29.12.2020🥊
⭐Hlavní zápas⭐ Vasil Ducár Václav Pejsar
Věk: 30 35
Zápasová bilance: 7-3-1 15-9-0
Postavení na žebříčku: 64. 72.

Zápas s Davidem Vicenou ale Ducár označil za znehodnocení úrovně nejen pásu samotného, ale i českého boxu obecně. A právě to se stalo prvotním impulsem, který nakonec vyvrcholí vzájemným soubojem na galavečeru boxu v Lucerně o titulový pás nově vzniklé organizace ČPB (čeští profesionální boxeři), který bude pod záštitou organizace IBF šampiona Václava Pejsara. Promotér akce, Matouš Rajmont, zároveň oznámil, že bude pravděpodobně v tomto duelu ve hře i další mezinárodní titul a také na české poměry vysoký finanční bonus. Tato informace získala pár dnu před galavečerem konkrétnější obrysy, protože jeden z hlavních partnerů Lucerny věnuje vítězi 100 tisíc Kč.

Václav Pejsar

Václav Pejsar je 35letý rodák z Plzně, bývalý český šampion těžké váhy. Svůj debut si připsal v roce 2014 a od té doby se propracoval mezi nejužší českou boxerskou špičku. Na konci roku 2019 potrápil ruského boxera Kudrjašova, nacházejícího se v elitní světové TOP 20. Pejsar prohrál tento duel pouze díky chybnému verdiktu rozhodčích, za což byli oba arbitři později bezpodmínečně suspendování.

V posledních měsících se také vedly vášnivé debaty o boxerském zápasu s Karlosem „Terminátorem“ Vémolou. Pro rok 2020 ale vedou cesty obou borců jiným směrem, zatímco Pejsar se utká v megazápase s Vasilem Ducárem, Vémolu čeká v kleci Václav „Baba Jaga“ Mikulášek. Zde se podívejte na duel Pejsara s ruským boxerem, ve kterém měl český zástupce jednoznačně navrch.

Vasil Ducár

Vasil Ducár je 30letá česká boxerská jednička a světová 64. podle žebříčku BoxRec, v civilním zaměstnání člen policejní zásahové jednotky. V roce 2018 ve Francii vybojoval prestižní titul WBF, když porazil domácího Samuela Kadjeho. Pro zajímavost stále se jedná o jedinou porážku v profesionální kariéře tohoto francouzského boxera. V následné bitvě o pás WBF na konci roku 2019 už ale podruhé neuspěl a s Francouzem Lofidim těsně prohrál na body.

sipka Čtěte také: rozhovor s Vasilem Ducárem nejen o přípravě na tento duel

Je jedním ze tří Čechů, kteří boxovali o světový titul IBO. V červnu 2019 tomu tak bylo v jeho dosud největším zápase kariéry proti Jihoafričanovi Kevinu Lerenovi na jeho půdě v Johannesburghu. Český bijec sice těsně padl na body, do světa ale vyslal jasný signál, že je připraven boxovat s kýmkoliv. Navíc se výrazným způsobem zapsal do historie českého boxu a pozvedl jeho popularitu. Kromě toho hned po skončení zápasu přímo v ringu požádal o ruku svoji přítelkyni, čímž si připsal svoji největší výhru v životě.

V březnu 2020 se utkal v Rusku s Alekseiem Egorovem a opět svedl velmi vyrovnaný duel, který skončil v jeho neprospěch znovu těsně na body. Na zápas se podívejte v tomto videu.

Galavečer box Lucerna - zápasová karta (fight card)

Kromě tohoto titulového zápasu nás čeká spousta dalších atraktivních zápasů. O jejich oznámení Vas budeme informovat prostřednictvím tabulky níže. Najdete tu také konečné výsledky.

BOX LUCERNA 2020 - ZÁPASOVÁ KARTA
Box exhibice 4x2 min. (od 17:30) Ladislav Kutil
(remíza)
vs. Luboš Šuda
(remíza)
Box 4x3 min. (do 76kg) Pavel Albrecht vs. Vojtěch Končitík
Box 4x3 min. (do 91kg)
Robert Rosenberg vs. Jaroslav Kubíček
Box 4x3 min. (do 75kg)
Vladimír Říha vs. René Molík
Thaibox 3x3 min. (do 71kg) Josef Vít vs. Štěpán Guba
Box 4x3 min (do 91kg) Tomáš Pollák vs. Michal Reissinger
Box 4x3 min (do 91kg) Pavel Šour vs. Jasmin Hasic
Box 4x3 min (do 91kg)
Roman Kracík vs. Milan Javůrek
Box 6x3 min. ( do 63,5kg) Erik Agateljan vs. Jan Prokeš
K1 3x3 min. (do 71 kg) Jan Rudolf vs. Boris Zavadský
Box 6x3min. (do 91kg) Vladimír Řezníček vs. Jiří Svačina
Box Jan Balog vs. Anatoli Hunanyan
Box o titul RBO, 12x3min. (do 62kg) Michal Dufek vs. Maurycy Gojko
Box o titul RBO, 12x3min. (do 56kg) Martin Parlagi vs. Edwin Palomares
Box o titul ČUBP, 10x3min. (do 91kg) Vasil Ducár vs. Václav Pejsar

Box křížová váha: Ducár vs. Pejsar kurzy

Sázkové kurzy pro zápas konající se na konci roku už byly vypsány. Podle předpokladů a vzhledem k těžším soupeřům v minulosti na mezinárodním poli půjde do zápasu jako favorit rodák z Citonic u Znojma Vasil Ducár. Jako zajímavá příležitost se také jeví sázka na to, že duel neskončí před časovým limitem. Tuto statistiku mají oba borci  jen lehce nad 50% ve prospěch KO/TKO.

TIP: Vítěz Vasil Ducár, v kurzu 1,70 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem

Vasil Ducár půjde do duelu jako favorit

S odvetou ani jedna strana příliš nepočítá a tak se o králi českého ringu rozhodne právě v tomto duelu. Organizátoři, boxeři i fanoušci z celé České Republiky už se prakticky smířili s faktem, že Lucerna letos proběhne bez diváků na místě, nicméně zápasovou kartu dali organizátoři dohromady opravdu exkluzivní.

Dvanáctý ročník se měl tradičně znovu nést v duchu 30. let 20 století, včetně dress codu všech zúčastněných. Právě v této době se totiž začala psát historie československého boxu a zápasit v Lucerně znamenalo obrovskou prestiž.

Lucerna má letos poprvé jiné datum konání Foto: Facebook/Galavečer profesionálního boxu a K1

Box Lucerna: vstupenky na galavečer 29.12.2020 (Boxing Lucerna - galavečer profi boxu a K1)

Vstupenky na tento legendární a tradiční galavečer z pochopitelných důvodů nejsou v prodeji na síťi Ticketportal ani nikde jinde. S nákupem PPV (online livestreamu) rozhodně neotálejte, ať nemusíte řešit případné komplikace v den turnaje. Kromě nejlepších českých a slovenských boxerů se zde představí i zvučná evropská jména.

Lucerna box kde sledovat: živý přenos na Sport 5, livestream, online stream TV Tipsport, Fortuna TV, Pay per view (PPV)

V minulých letech byla hlavním generálním partnerem akce televizní sportovní stanice Sport 5, letos však bude turnaj vysílán živě kompletně a pouze přes oficální PPV a také na Fortuna TV tady. Cena přenosu, včetně exhibičního zápasu na podporu vyhořelého Kutil Gymu, je 15 EUR. Start je naplánován na 17. hodinu. Pro více informací a zakoupení livestreamu klikněte tady.

I ostatní bojové sporty tradičně vysílá Fortuna TV. Stačí pohodlně kliknout ZDE, sledovat nabídku streamů a vychutnat si bojové sporty s bonusem na sázení zdarma.

Galavečer profesionálního boxu a K1: bude Lucerna s diváky?

V současné době a situaci okolo koronaviru je jisté, že diváci přímo v Lucerně nebudou moci být. V každém případě pořadatelé připravili možnost sledovat všechny zápasy díky Pay Per View, takže fanoušci bojových sportů o tuto tradici rozhodně nepřijdou. Pro detailní informace se vyplatí sledovat i oficiální facebookový profil Lucerny. Dodejme, že organizace tohoto tradičního turnaje byla letos velmi náročná a rozhodně si vaši podporu zaslouží.

Na videoupoutávku k hlavnímu titulovému zápasu se podívejte v tomto videu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

🧿Kdy se letos uskuteční Galavečer boxu a K1 v pražské Lucerně?

Očekávaný galavečer je naplánován mimořádně na 29. 12. 2020. Tradiční datum o den později bude v roce 2020 patřit MMA organizaci Oktagon. Více informací se dočtete v článku.

🧿Kdo se představí v hlavním zápase karty?

Hlavním lákadlem Lucerny 2020 je duel o titul českého šampiona v křížové váze mezi Václavem Pejsarem a Vasilem Ducárem. Vítěz tohoto souboje se stane českou boxerskou jedničkou. Kompletní zápasovou kartu najdeze ZDE.

🧿Bude k dispozici online livestream?

Ano. Kvůli současné napjaté situaci je to jediná možnost, jak zhlédnout zápasy živě. Všechny důležité informace o oficiálním PPV najdete v tomto článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.