XFN Submission (turnaj v grapplingu) informace a program

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

XFN Submission proběhne už tuto sobotu 15. srpna na Slovensku. Turnaje v grapplingu se zúčastní i poměrně známá jména. Podívejte se na informace v článku.

XFN Submission Foto: Instagram

XFN Submission (turnaj v grapplingu) informace a datum

Organizace XFN si na sobotu 15. srpna připravila turnaj s názvem XFN Sumbission, kde se střetnou zápasníci podle pravidel Submission Only. Jakékoliv údery budou tedy zakázány. Mezi účastníky budou známá jména československé bojové scény, mezi kterými nechybí Jan Stach, nebo Tomáš Ondris. Klikněte zde a sledujte živě bojové sporty zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Souboje v grapplingu se v poslední době těší velké popularitě. Nedávno se dokonce v rámci charitativního turnaje utkal Viktor Pešta s Iljou Škondričem. Není se tak co divit, že svůj "zemařský" turnaj si uspořádá i organizace XFN, která se snaží po vstupu značky Double Red dostat zpátky na výsluní česko-slovenských bojových sportů. Zápasy proběhnou ve dvou váhových kategoriích:

  • 70 Kg
  • 80 Kg

XFN Submission fight card program zápasů

Aktuálně jsou potvrzeny následující zápasy v pyramidě ve váze do 70 kilogramů.

  • Rapčan vs. Juřík
  • Konc vs. Nguyen
  • Ondris vs. Malata
  • Doležel vs. Miko

Následně bude zveřejněna i pyramida do 80 kg.

XFN Submission livestream sledovat online zdarma i v TV

Turnaj XFN Submission proběhne v centrále Double Red ve městě Brezno na Slovensku. Zatím není zřejmé jestli bude souboje grapplerů vysílat nějaká sportovní televize. Jedinou možností tam bude pravděpodobně sledování volně dostupných livestreamů. Oficiální PPV totiž dostupné nebude.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.