Tomáš Deák zná soupeře pro svou premiéru v ACA

Slovenský fighter Tomáš Deák bude v listopadu bojovat v Rusku. V organizaci ACA nastoupí pro Vazhovi Tsiptaurimu

Tomáš Deák nastoupí v Rusku Foto: Instagram

Tomáš Deák se utká s Vazhou Tsiptaurim na ACA 114 v listopadu

Slovenský zápasník Tomáš Deák nastoupí 26. listopadu do zápasu ve známé organizaci ACA. Deák ve svém posledním zápase na falavečeru I Am Fighter nestačil ve velmi těsném zápase na Moktara Benkaciho. V Rusku se tak bude snažit vrátit na vítěznou vlnu. Před Benkacim totiž dokázal vyhrát 6x v řadě. Klikněte zde a sledujte živě MMA zápasy s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Na turnaji ACA 114 ( Absolute Championship Akhmat) v Rusku se Tomáš Deák utká s gruzínským bojovníkem Vazhou Tsiptaurim. Tsiptauri je velmi kvalitním bojovníkem s aktuální bilancí 9 výher a pouze 1 porážka. Dříve tento fighter nastupoval v kvalitní organizaci M-1 Global.

Tomáš Deák je bývalým držitelem titulu v organizaci Oktagon. Rovněž je majitelem šampionského opasku za titul na Fight Nights Global. V organizaci ACA bude nastupovat v bantamweight divizi.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.