Dereck Chisora má nakročeno do MMA!

Zase o sobě dává vědět. Známý britský provokatér Dereck Chisora by se podle svých slov mohl brzy představit ve světe smíšených bojových umění, konkrétně v organizaci Bellator.

Uvidíme Derecka Chisoru v MMA? Foto: Instagram

Box: Dereck Chisora oznámil přechod do MMA organizace Bellator

Dereck Chisora a box, na toto spojení jsme už v bojových sportech dlouhá léta zvyklí. Málokdo umí zvednout ze židle svými výkony a skandály tolik lidí jako právě kontroverzní Angličan. Nyní svět obletěla zpráva, že by se měl Chisora přenunout do MMA a to už tento rok. Uvidíme známého bouřliváka v kleci, nebo jde o jeho další slovní výstřelek? sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na bojové sporty s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Americká organizace Bellator by se měla stát první zastávkou v MMA kariéře boxerského veterána. Přestože má Dereck Chisora před sebou boxerský souboj s neporaženým Oleksandrem Usykem, který je naplánován na říjen 2020, chtěl by se poté představit ve smíšených bojových sportech a už teď piluje hlavně boj na zemi.

Mimochodem v duelu s Ukrajincem, který by podle odborníků mohl v budoucnu sesadit Anthony Joshuu z trůnu těžké váhy, bude britský boxer nevysoké postavy velkým outsiderem.

Dereck Chisora - statistiky v boxu
32 výher (23x KO) 9 porážek (3x KO)

Jedno je ale jisté. Jestliže se Chisora skutečně představí ve stále populárnějším MMA, nebude o zábavu nouze. Výčet skandálů zápasníka se zimbabwevskými kořeny je totiž pořádně dlouhý. Mezi jeho nejemotivnější vystoupení patří facka, kterou uštědřil v roce 2012 Vitali Kličkovi na předzápasovém vážení, nebo letící kus nábytku na Dilliana Whyta z předzápasové tiskové konference.

„Del Boy“ nebo „War“, jak si Dereck Chisora v profesionální kariéře říká, měl v minulosti spory i s legendárním Davidem Hayem, který ale momentálně právě Chisoru trénuje.

Dereck Chisora: skandály, drogy, poker i hazard

Aktuálně 9. nejlepší boxer těžké váhy se kromě třaskavých momentů a hlasitých trashtalků vyžívá i v karetní hře poker, kterou si krátí čas mezi zápasy i tréninky a stejně tak má rád odreagování u nejrůznějších forem hazardu.

Chisora nezklamal ani ve svém nedávném prohlášení o možném přechodu do MMA. Informaci o účasti v Bellatoru nejdříve označil za „hotovou věc“, vzápětí ale dodal, že neví, kdo v této organizaci působí a tak nemůže nic dalšího říci. Nechme se překvapit, čeho dalšího se od 36letého stále ještě boxera, dočkáme i ve smíšených bojových sportech.

sipka Do ringu naopak míří vítěz zápasu století, více najdete ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.