Válka Youtuberů: Vláďa vs. Explo v Oktagonu informace

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon představuje nový projekt s názvem VÁLKA YOUTUBERŮ: EXPLO vs. VLÁĎA. Podívejte se na informace v tomto článků.

Vláďa a Explo při staredownu Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

VÁLKA YOUTUBERŮ: Vláďa vs. Explo v Oktagonu informace a datum

Tohle tu ještě nebylo! Organizace Oktagon se rozhodla uspořádat souboj mezi českou a slovenskou youtuberskou hvězdou. Projekt Válka Youtuberů proti sobě svede Vladimíra "VladaVideos" Kadlece a Petera "Expl0ited" Altofa. Datum zápasu ještě nebylo stanoveno, nicméně hlavní promotér organizace Ondřej Novotný naznačil, že reálný termín je květen roku 2021.

sipka Klikněte zde a sledujte zdarma a živě všechny zápasy organizace Oktagon.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Válka youtuberů: Vladimír "Vláďa" Kadlec vs. Peter "Expl0ited" Altof váha

Váhová kategorie pro zápas Války youtuberů byla domluvena na 79 kilogramů. Vláďa má na začátku projektu přibližně 90 kilogramů. Explo má 72 kg. Původně se spekulovalo o váze do 84 kilogramů, nicméně to by pro Petera Altofa znamenalo přibrat 12 kilogramů.

Oktagon Válka youtuberů: Explo vs. Vláďa fight card

Doposud nebylo oznámeno, na jakém galavečeru organizace Oktagon se Válka Youtuberů mezi Vláďou a Explem uskuteční. Po potvrzení turnaje zde naleznete i program zápasů.

VÁLKA YOUTUBERŮ - OKTAGON
Vladimír "VladaVideos" Kadlec vs. Peter "Expl0ited" Altof

Oktagon Válka youtuberů: Explo vs. Vláďa vstupenky

Po potvrzení data zápasů zde naleznete i informace ohledně zakoupení vstupenek na galavečer Oktagonu. Předpokládá se totiž, že narozdíl od Oktagonu Underground, který probíhal za zavřenými dveřmi, uvidíme bitvu youtuberů na klasickém turnaji.

Oktagon Válka Youtuberů: Explo vs. Vláďa epizody

Celý projekt Oktagonu s názvem Válka Youtuberů bude vysílán prostřednictvím epizod na Youtube kanále organizace Oktagon. V úvodní epizodě jsme mohli vidět představení obou účastníků a základní informace o Válce Youtuberů.

Válka Youtuberů v Oktagonu: Vladimír "VláďaVideos" Kadlec profil a videa

Vladimír Kadlec aka VláďaVideos se bojovým sportům věnuje podle svých slov už dva roky. Aktuálně trénuje pod Vilémem Caem a zavítal už na trénink i do Reinders MMA, kde se pod vedením Andrého Reinderse připravují i české MMA hvězdy. Na Youtube točí Vláďa hlavně reakční a vtipná videa. Jeho kanál má více než 700 tisíc odběratelů.

Válka Youtuberů v Oktagonu: Peter "Expl0ited" Altof profil a videa

Peter Altof aka Expl0ited je slovenský známý Youtuber, který má na svém kanále více než 960 tisíc odběratelů. Podle svých slov se bojovým sportům doposud nevěnoval, nicméně jedná se o univerzálního sportovce. Na Youtube točí zábavná a někdy až trochu šílená videa. Několik videí dokonce natočil s plamenometem od Elona Muska.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - program, zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Ondřej Novotný

Kdo je Ondřej Novotný a co všechno dělá?

Ondřej Novotný je promotér, spolumajitel a komentátor MMA organizace Oktagon. ✔️ Výčet toho nejzajímavějšího z jeho života jsme shrnuli v...