Oktagon Underground 4: fight card, program a livestream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon Underground 4 proběhne už tuto sobotu 6. června. Podívejte se na kompletní informace a návod na sledování celého turnaje zcela zdarma.

KURZY - FIGHT CARD - LIVESTREAM CZ

Samuel Pirát Krištofič se ukáže v semifinále na Oktagonu Underground 4 Foto: Instagram

Hodnocení Oktagonu Underground 4: 8,9/10

  • Datum konání: 6. června 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

Oktagon Underground 4 (6.6.) informace / Oktagon Underground IV kurzy

Oktagon Underground 4 proběhne už 6. června 2020. Čtvrtý turnaj Underground proběhne poprvé v Bratislavě, dříve se konal v Praze, i když se jednalo o slovenskou část pyramid. Hlavním zápasem bude semifinálový duel Samuela "Piráta" Krištofiče s Lukášem Eliášem. Rovněž uvidíme první zápasy ženské slovenské pyramidy a první fighty ve váze do 100 kilogramů. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma celý turnaj Oktagon Underground 4.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon Underground 4 začne podobně jako minulý turnaj už v 19:00. Kompletně všechny zápasy opět uvidíme v přímém přenosu na TV Tipsport. Celý livestream je možné sledovat zcela zdarma. Na programu je celkem 10 zápasů a všechny jako obvykle proběhnou podle upravených pravidel. Tahákem je souboj Krištofič - Eliáš, ale hodně zajímavě vypadají i zápasy ženské pyramidy a další semifinálové duely.

TIP Vítěz Pirát Krištofič v kurzu 1,10 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Krištofič zvítězí na Oktagonu Underground 4

Hlavním soubojem na Undergroundu #4 je už zmiňovaný duel Samuela "Piráta" Krištofiče a Lukáše Eliáše. Pirát si v úvodním zápase poradil se zkušeným kickboxerem Jakubem Benkem, kde skvěle využil možnosti upravených pravidel a svého soupeře zásoboval jedním takedownem za druhým. Podobná strategie bude vhodná i proti Eliášovi, který bude mít s bráněním této techniky rovněž obrovské problémy. Na tiket patří výhra kurzového favorita, kterým je Pirát.

Oktagon Underground 4 fight card program a výsledky, karta Slovensko

Slovenská karta Oktagon Underground 4 slibuje velice zajímavou podívanou. Fight Card Undergroundu #4 obsahuje 10 zápasů a zajímavostí je, že se na ní zároveň ukážou i partneři Vlastislav Čepo a Lucia Krajčovič. Zvláštní pozornost si zaslouží i finalistka Oktagon výzvy Lucia "Silent Killer" Szabová, která byla společně s Lucií Pudilovou pasována na největší favoritku. Pudilová ovšem nečekaně vypadla už v prvním kole na minulém Oktagonu UDG 3.

OKTAGON UNDERGROUND 4 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY, KARTA
90 kg Samuel Krištofič (TKO)
vs. Lukáš Eliáš
90 kg Vlastislav Čepo (KO)
vs. Erik Tlkanec
61 kg Lucia Szabová (Sub)
vs. Paula Marčišová
80 kg Rony Paradeiser (Body) vs. Denis Farkaš
70 kg Denis Tripšanský (Body) vs. Michal Zátorský
61 kg Lucia Krajčovič (TKO) vs. Alena Gondášová
100 kg Pavol Langer (Sub) vs. Simon Michálek
80 kg Kamil Cibinski (Body) vs. Jakub Kadáš
70 kg Marco Novák (Body) vs. Nikolas Krivák
100 kg Gabriel Török vs. Ivan Bartek (KO)

Oktagon Underground 4 livestream sledovat zdarma online a PPV stream

Celý turnaj Oktagon Underground 4 opět proběhne s minimem diváků. Prakticky jedinou možností, jak tento galavečer sledovat, je tak sledování livestreamu. Tento online stream bude zcela zdarma na Tipsport TV, kde díky partnerství organizace Oktagon a Tipsportu uvidíme všechny zápasy bez zpoždění.

V televizi přímý přenos k dispozici nebude. V neděli odvysílá O2 Sport TV pouze záznam celé akce. Další možností je zakoupení přístupu na Oktagon stream přes PPV. Tento přenos ovšem vyjde na necelých 10 eur. Daleko výhodnější je tak sledovat celý Underground 4 u Tipsportu, kde k registraci dostanete ještě 150 Kč navíc.

Oktagon Underground 4 bude možné sledovat kompletně zdarma na Tipsport TV

⏰Kdy se koná turnaj Oktagon Underground 4?

Oktagon Underground 4 proběhne 6. června 2020. Začátek celého turnaje je naplánován na 19:00. Celkem na galavečeru uvidíme 10 zápasů.

✅Jaké jsou kurzy na zápasy v Oktagon Underground?

Kurzy na zápasy turnaje Oktagon Underground 4 už byly vypsány. V hlavním souboji je bookmakery označen za velkého favorita Pirát Krištofič. Na jeho výhru je vypsán kurz pouze 1,10

❓Kde bude možné sledovat zdarma Oktagon Underground 4?

Turnaj Oktagon Underground 4 bude možné vidět zcela zdarma. Všechny zápasy totiž poběži bezplatně v přímém přenosu. Pro více informací o sledování Undergroundu 4 zdarma se podívejte na tento článek.

Oktagon Underground video: Krištofič vs. Benko

Zde se můžete podívat na záznam celého úvodního zápasu mezi Samuelem "Pirátem" Krištofičem a Jakubem Benkem z Oktagonu Underground 2.

Sledujte živě Underground 4 kliknutím zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.