Oktagon Underground 3: Leo Brichta - Matěj Kozubovský

Hlavním předzápasem na Oktagonu Underground 3 bude souboj Brichta vs. Kozubovský. Podívejte se na informace a návod na sledování zdarma.

Leo Brichta bude bojovat v semifinále na Oktagon Underground 3 Foito: Instagram

Oktagon Underground 3: Leo Brichta vs. Matěj Kozubovský kurzy a livestream

Leo Brichta si v úvodním zápase v Oktagonu Underground skvěle poradil s Pavlem Šachem, kterého k ničemu nepustil a po celý zápas dominoval. V semifinálovém duelu na Oktagonu Underground 3 se utká s Matějem Kozubovským, který otočil nepříznivě se vyvíjející duel s Janem Jankou a ve třetím kole svého soupeře ukončil. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma celý turnaj Underground 3 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kompletně celý turnaj Oktagon Underground 3, který se koná 30. května v Praze, bude možné sledovat v přímém přenosu zdarma. Livestream bude totiž k dispozici bezplatně na TV Tipsport. Samozřejmostí jsou jako obvykle i live sázky, které vám v kombinaci s online streamem umožní skvěle reagovat na vývoje jednotlivých duelů.

TIP: Vítěz Leo Brichta v kurzu 1,25 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat zdarma

Leo Brichta zvítězí

Jednoznačným favoritem je podle bookmakerů Leo Brichta, který má za sebou vynikající první fight na Undergroundu I, kde porazil Šacha na body. Kozubovský proti Jankovi dvě kola tahal za kratší konec, nicméně ve třetím kole dokázal vyšťaveného Janku ukončit. Brichta má ale očividně mnohem lepší fyzičku a kvalitou Kozubovského jednoznačně převyšuje. Na tiket patří výhra favorita.

Sledujte Oktagon Underground 3 na Tipsport TV

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.