Oktagon Výzva 5: informace, program a epizody

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon Výzva 5 proti sobě opět svede české a slovenské bojovníky. Podívejte se na informace o celém projektu, které naleznete v tomto článku.

Attila Végh se s Iljou Škondričem ukáže v roli slovenských trenérů Foto: Instagram

Hodnocení Oktagon Výzvy 5 (V.ÝZVY): 9,2/10

  • Datum začátku: 14. září
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

Oktagon Výzva 5: informace

Organizace Oktagon si připravila další ročník populárního projektu Výzva. Aktuální Oktagon Výzva 5 (V.) proti sobě postaví poměrně známé české a slovenské tváře bojových sportů. Celkem uvidíme 8 účastníků. Česko i Slovensko budou mít vždy 4 zástupce. V rolích trenérů se ukáží například Viktor Pešta a Attila Végh. O kvalitní zápasy tak rozhodně nebude nouze. Klikněte zde a sledujte turnaje Oktagonu živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon Výzva 5 bojovníci a účastníci výzvy

Celkem se mezi sebou v Oktagon Výzvě střetne 8 bojovníků. Na každé straně uvidíme čtyři fightery. Český výběr je o poznání známější. Matouš Kohout se stal dokonce šampionem v nedávném Oktagonu Underground.

Česko: Slovensko:
Pavel Hvězda Tomáš Zajac
Vladimír Lengál Roman Paulus
Michael Krčmář Matúš Šutka
Matouš Kohout Igor Lukačovič

Oktagon Výzva V. (5) trenéři

V roli trenérů se v Oktagon Výzvě opět ukáží ty největší československé hvězdy MMA. České bojovníky bude trénovat veterán UFC Viktor Pešta a Michal Hořejší, který zápasil i ve slavné organizaci Bellator.

  • Česko: Viktor Pešta a Michal Hořejší
  • Slovensko: Attila Végh a Ilja Škondrič

Slovenské trenéry rovněž není třeba nijak zvláště představovat. Vítěz zápasu století Attila Végh totiž bude své svěřence trénovat i v tomto projektu. Ilja Škondrič pak patří k naprostým legendám slovenského MMA a v současnosti i mezi uznávané a zkušené trenéry.

Oktagon Výzva 5 epizody na Youtube

Aktuálně byla odvysílána pouze 1. epizoda. V 5. sérii Oktagon Výzvy očekáváme přibližně 10 dílů. Zde se můžete podívat na epizodu z minulého ročníku. Po zveřejnění tu naleznete i aktuální sérii.

Oktagon Výzva 5 Sledovat online živě díly zdarma i v televizi

Všechny díly soutěže Oktagon Výzva 5 bude možné sledovat na sportovních televizích O2 Sport a JOJ TV. Čas vysílání je pondělí ve 21:30 na O2 Sport TV a pondělí 22:50 na slovenské JOJ. K dispozici budou pak jako obvykle i záznamy všech epizod zdarma na internetu. Konkrétně všechny díly nalezneme na Youtube.

🥇Co je Oktagon Výzva 5?

Oktagon Výzva 5 je další pokračování úspěšného projektu. Ve Výzvách Oktagonu se utkávají méně zkušení zápasníci a mezi vítěze minulých ročníků se řadí například Pirát Krištofič.

🥈Kdo se účastní Oktagon Výzvy 5?

Oktagon Výzvy 5 se účastní 4 čeští zápasníci a 4 slovnští zápasníci. Celkem tedy ve hře uvidíme 8 fighterů. Pro konkrétní aktualizovaná jména se podívejte do tohoto článku.

🥉Jak sledovat Oktagon Výzvu 5?

Oktagon Výzvu 5 je možné sledovat na české i slovenské televizi. Rovněž je možné vidět všechny díly V.ýzvy i zdarma na internetu. Pro více informací navštivte tento článek.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.