Fame MMA 6 (Polsko): Zusje vs. Linkimaster: informace

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

I přes koronavirovou pandemii se v Polsku koná galavečer Fame MMA 6 s hlavní ženskou bitvou. Podívejte se na informace ve článku a návod na livestream.

Fame MMA 6 v Polsku: Zusje vs. Linkmaster Foto: Instagram

Fame MMA 6: Kamila "Zusje" Smogulecka - Marta "Linkimaster" Linkiewicz

V Polsku se v sobotu 28. března uskuteční galavečer Fame MMA 6. Ve městě Čenstochová proběhne očekávaný turnaj s hlavním zápasem mezi Kamilou "Zusje" Smuguleckou a Martou "Linkimaster" Linkiewicz. Obě ženy patří mezi známé a kontroverzní osobnosti Polska. Klikněte zde a sledujte zdarma MMA zápasy živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Luxuria Asteroth (Kamila Smogulecka) je polská herečka a modelka, která nafotila i sadu snímků pro světoznámý časopis playboy. Marta "Linkimaster" Linkiewicz je známá influencerka, jejíž účet na Instagramu sleduje více než 1,1 milionu fanoušků. Pro srovnání Leoš Mareš má například na instagramovém účtu 900 tisíc lidí.

FMMA 6 Linkiewicz vs. Smogulecka kurzy

Favoritkou Main polského večera smíšených bojových umění Fame MMA 6 Eventu je zkušenější Marta Linkiewicz, která má za sebou už dva v oktagonu, což je obrovská výhoda. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme dynamické utkání a množství přestřelek. Technika zde nebude hrát až takovou roli a rozhodnou především zkušenosti a odolnost. Na tiket proto patří výhra Linkimaster.

TIP Vítěz: Linkiewicz M. v kurzu 1,30 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Linkiewicz potvrdí roli favoritky

Fame MMA 6 Polsko Fight Card program a výsledky, karta

Kompletní fight card polského galavečeru Fame MMA 6 naleznete v této přehledné tabulce. Po skončení zápasů zde naleznete i aktualizované výsledky.

FAME MMA 6 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY
Kamila "Zusje" Smogulecka vs. Marta "Linkmaster" Linkiewicz
Wojciech Gola vs. Marcin Krasucki
Marcin Najman vs. Piotr Piechowiak
Mateusz Łapot vs. Jakub Flas
Kasjusz Życiński vs. Maciej Rataj
Maciej Szewczyk vs. Dawid Ambroziak
Bartosz Kubik vs. Cyprian Racicki

Fame MMA 6 sledovat živě online zdarma livestream z Polska

Celý galavečer Fame MMA 6 s hlavní ženskou bitvou Zusje vs. Linkimaster bude vysílán v přímém přenosu. Livestream turnaje je možné sledovat prostřednictvím živého přenosu na oficiálních stránkách Fame MMA.

PPV FMMA 6 vyjde na přibližně 120 Kč. Další možností jsou jako obvykle volně dostupné livestreamy, které jsou zcela zdarma. Na obrazovkách stanic O2 TV Sport, která vysílá například i zápasy organizace Oktagon, živý přenos bohužel nebude.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.