Oktagon Underground 6: Samuel Pirát Krištofič vs. Vlasto Čepo

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Souboj Piráta Krištofiče s Vlastislavem Chepem by si neměl nechat ujít žádný fanoušek. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Krištofič se utká s Čepem Foto: Facebook

Underground 6: Samuel Pirát Krištofič - Vlastislav "El Chapo" Čepo kurzy a livestream

Hlavním zápasem na Oktagonu Underground 6 bude finálový souboj v pyramidě do 90 kilogramů mezi Samuelem Pirátem Krištofičem a Vlastislavem "El Chapo" Čepem. Pikantní na tomto fightu bude, že jsou oba borci kolgy v bratislavském Chaos Gymu. Klikněte zde a sledujte celý turnaj Oktagon Underground 6 živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý slovenský turnaj Oktagon Underground 6 proběhne jako obvykle s upravenými pravidly a s minimem povolených diváků. Jedinou možností je tak sledování online streamu, který bude opět k dispozici zcela zdarma prostřednictvím Tipsport TV. Na každý zápas budou u Tipsportu rovněž připraveny i oblíbené live sázky.

TIP Vítěz: Pirát Krištofič v kurzu 1,84 Vsadit a sledovat u Tipsportu

Krištofič zvítězí

Samuel Pirát Krištofič už v minulých zápasech ukázal, že dokáže zvolit bezchybnou taktiku. Postojáře Benka například úplně vymazal neustálými takedowny, na které slovenský kickboxer absolutně nedokázal reagovat. Podobný průběh se očekává i s Čepem, který se sice bude snažit Piráta zatáhnout do přestřelky, nicméně Krištofič je zkušený fighter a v zápase se nezblázní. Na tiket patří výhra Krištofiče.

Oktagon Underground je možné sledovat zcela zdarma

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.