Mike Tyson vs. Roy Jones Junior: informace a datum

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hvězdný boxer Mike Tyson se vrací! Už v listopadu letošního roku se utká s Royem Jonesem Jr. Podívejte se na informace a návod na sledování.

STATISTIKY - KURZY - PROGRAM - LIVESTREAM

Mike Tyson se vrací do ringu Foto: Instagram

Mike Tyson vs. Roy Jones Junior: informace a datum

Legendární boxer Mike Tyson ohlásil návrat do ringu. V exibičním zápase se utká s Royem  Jonesem Juniorem. Očekávaný duel proběhne 28. 11. 2020 a boxovat se bude na 8 kol. Tysonovi je sice už 54 let, nicméně v poslední době se svým fanouškům na sociálních sítích ukazuje ve skvělé formě. Čeští fanoušci budou moci celý galavečer sledovat kvůli posunu času v noci ze soboty na neděli. Sledujte živě zápasy boxu a MMA kliknutím zde.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Tyson vs. Jones výsledky a highlights

Hlavní zápas galavečera mezi Mikem Tysonem a Royem Jonesem Juniorem nabídnul fanouškům všech 8 kol, po kterých byla vyhlášena remíza.

Mike Tyson vs. Roy Jones jr. statistiky / heavyweight (těžká váha) exhibice

Mike Tyson celkově v kariéře odboxoval méně zápasů než Roy Jones. Tysonův boxerský projev byl založený hlavně na dělové ráně a schopnosti svého soupeře knockoutovat. Při techto bezhlavých přestřelkách ovšem častokrát nepříjemně inkasoval. Svým nekompromisním stylem si získal obrovské množství fanoušků.

Mike Tyson
Roy Jones Jr.
"Iron" "Junior"
50–6 (44 KOs) 66–9 (47 KOs)

Roy Jones jr. je stříbrný medailista z olympijských her a zároveň se stejně jako Tyson může pyšnit titulem držitele šampionských pásů všech organizací. "Junior" tento prestižní titul získal v polotěžké váze. Tyson dominoval v těžké.

Mike Tyson vs Roy Jones jr kurzy

Soupeřem Mikea Tysona bude Roy Jones Junior. Jones je bývalým mistrem světa a je pouze o tři roky mladší než Tyson. Aktuálně se navíc spekuluje, že by zápasu těchto dvou slavných boxerů měly předcházet i MMA fighty. Už teď je ovšem  jisté, že bitva Tyson - Jones Jr. vstoupí do historie bojových sportů.

TIP Vítěz Mike Tyson v kurzu 1,55 sipka Vsadit u Tipsportu

Mike Tyson zvítězí

Favoritem je bezesporu Mike Tyson, který bude mít výhodu ve výšce a zároveň je  zkušenějším boxerem, když vezmeme v potaz náročnost soupeřů. Pochybovat se nedá ani o jeho motivaci zvítězit, narozdíl od Jonese, který tento zápas nejspíše vzal i kvůli penězům. Na tiket proto sázíme výhru Tysona.

Box: Mike Tyson vs. Roy Jones Junior fight card, program galavečera

Na boxerském galavečeru Tyson vs. Jones, který proběhne ve Staples Center v Los Angeles, jsou potvrzeny následující zápasy.

TYSON VS. JONES FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY, KARTA
Heavyweight Mike Tyson vs. Roy Jones Jr.
Cruiserweight Jake Paul (KO)
vs. Nate Robinson
Light heavyweight Badou Jack (body) vs. Blake McKernan
PRELIMS
Lightweight Jamaine Ortiz (TKO)
vs. Sulaiman Segawa
Heavyweight Edward Vasquez (body)
vs. Irvin Gonzalez Jr.

Mike Tyson vs. Roy Jones Junior livestream: Jak sledovat?

O sledování zápasu Mikea Tysona s Royem Jonesem Jr. bude podle očekávání obrovský zájem. Osmikolový duel bude možné sledovat prostřednictvím PPV přenosu a dalších livestreamů na internetu. O možnostech sledování bitvy boxerských legend vás budeme informovat v tomto článku.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Mike Tyson vs. Roy Jones Junior přímý přenos v TV a online stream

Přímý přenos velmi očekávaného zápasu mezi Mikem Tysonem a Royem Jonesem jr. bude vysílat sportovní televize Nova Sport 1, kde samozřejmě nebude chybět ani český komentář. Na Nova Sport 1 TV uvidíme kompletní kartu boxerského galavečera. Další Alternativou jsou i online streamy zdarma. Živý přenos bude vysílat i platforma Triller.

Tyson vs. Jones Jr. video a záznam zdarma

Zde se můžeme podívat na předzápasové video exibičního boxerského zápasu Mike Tyson vs. Roy Jones Junior.

1️⃣Kdy se koná boxerský zápas století Tyson vs Jones?

Boxerský exhibiční zápas mezi Royem Jonesem Juniorem a Mikem Tysonem proběhne v sobotu 28. listopadu 2020.

2️⃣Jaké jsou kurzy na box Tyson vs. Jones?

Favoritem duelu Mike Tyson - Roy Jones jr. je podle bookmakerů Mike Tyson. Oba boxeři už ovšem ukončili své kariéry, takže je poměrně obtížné tipovat výsledek. Pro aktuální kurzy se podívejte do tohoto článku.

3️⃣Bude možné sledovat galavečer boxu Tyson - Jones živě?

Přímý přenos boxerského fightu Tyson vs. Jones bude možné sledovat i v Česku a na Slovensku. K dispozici budou i livestreamy na internetu. Pro více informací se podívejte do tohoto článku.

4️⃣Kolik bude zápasů na galavečeru Tyson vs. Jones?

Hlavním duelem večera bude samozřejmě očekávaná bitva, ve které se utkají Mike Tyson a Roy Jones Junior. Boxerský galavečer bude mít na program i další zápasy. Zajímavým bude například debut v profesionálním rigu basketbalisty NBA Natea Robinsona.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.