Box: Anthony Joshua - Tyson Fury živě: online livestream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Největší boxerský souboj všech dob. I tímto přívlastkem řada odborníků označuje plánovaný hvězdný duel světových šampionů Anthony Joshui a Tysona Furyho. Šance na vítězství obou aktérů i návod, jak sledovat přímý přenos živě si přečtěte v tomto článku.

DUEL ŠAMPIONŮ TĚŽKÉ VÁHYPROGRAM A FIGHTCARDPÁSY SVĚTOVÝCH ORGANIZACÍPŘÍMÝ PŘENOS, LIVESTREAM

Anthony Joshua vs. Tyson Fury Foto: Instagram/lcsfight

Hodnocení zápasu: Anthony Joshua - Tyson Fury: 9,9/10

  • Datum a místo: Rok 2021 (pravděpodobně během léta), místo je prozatím neznámé
  • Možnosti sázek: sázkové kurzy budou vypsány po oznámení místa a termínu

Zápas těžká váha box: Anthony Joshua vs Tyson Fury

Tak dlouho se volalo po souboji nejlepších boxeru v těžké váze současnosti, až se Anthony Joshua s Tysonem Furym v roce 2021 proti sobě v ringu skutečně postaví. Vítěz tohoto titulového zápasu připne všech 5 hlavních pásu nejlepších boxerských organizací a stane se absolutním králem. Ještě před vzájemným soubojem musí oba boxeři obhájit své pásy v jiných zápasech, finanční podmínky hvězdného souboje však už byly dohodnuty. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na box s bonusem za registraci zdarma

Dojde na souboj Joshua-Fury?

Přestože je místo a přesný termín zápasu Fury vs. Joshua prozatím neznámý, oba zápasníci už vzájemný duel potvrdili a stejně tak souhlasili s případnou odvetou.

Jasné je, že se kolem tohoto třaskavého souboje plného emocí budou točit obrovské peníze a mediální zájem. Hlavním předpokladem je ale úspěšná obhajoba svých pásu, jedině tak bude boxerský zápas Anthony Joshua vs. Tyson Fury dávat smysl.

Anthony Joshua v prosinci 2020 knockoutoval Bulhara Puleva v 9. kole a po roční pauze prožil vítězný návrat. Nyní by se před plánovaným duelem s Tyson Furym měl utkat s povinným vyzyvatelem, dosud neporaženým Oleksandrem Usykem z Ukrajiny.

Tysona Furyho čeká poslední, třetí sága s Deontayem Wilderem, protože smlouva mezi oběma zápasníky byla podepsána na 3 duely a dosud byly odboxovány pouze dva. Kromě obrovské prestiže půjde v plánovaném zápase mezi Furym a Joshuou o sjednocení všech světových boxerských titulů. Kdo momentálně drží jaké pásy najdete v tabulce níže.

Box: Anthony Joshua vs. Tyson Fury – program, výsledky, fightcard

Součástí zatím blíže nespecifikovaného galavečera budou pravděpodobně i další zápasy. O všem Vás budeme informovat v tomto článku.

BOX: Anthony Joshua vs. Tyson Fury - kompletní FIGHT CARD a VÝSLEDKY
MAIN CARD
Heavyweight Anthony Joshua vs. Tyson Fury

Joshua vs. Fury: bitva o titul absolutního šampiona organizací WBA, WBO, IBF, IBO, WBC

Kontroverzní Tyson Fury už ví, jaké to je držet pásy organizací WBO, WBA, IBO a také The Ring. V roce 2015 totiž porazil Vladimira Klička, získal tyto prestižní pásy a stal se mistrem světa v těžké váze. Poté se však pod tíhou dopingového a kokainového skandálu stáhnul do ústraní a svých titulů se vzdal. Zpět do ringu se vrátil v roce 2018 a získal pásy WBC a WBO.

Tyson Fury v profesionálním ringu nikdy prohrál. Na svém kontě má jedinou remízu, kterou skončilo první vzájemné měření sil s Američanem Deontayem Wilderem. V následné odvetě začátkem roku 2020 Fury svého soupeře doslova „zbil“ a obhájil pás organizace WBC.

Anthony Joshua získal titulové pásy těžké váhy také na úkor Vladimíra Klička a to po vítězném souboji v roce 2017. V legendárním duelu Anthony Joshua slavného ukrajinského boxera knockoutoval a ten následně ukončil kariéru.

V roce 2019 však Joshua o titul mistra světa těžké váhy v boxu přišel, když překvapivě nestačil na Američana Andyho Ruize. V odvětě na konci téhož roku už ale „AJ“ kraloval a vzal si prestižní pásy zpět.

Anthony Joshua a jeho tituly mistra světa Foto: ČTK/PA/Nick Potts

Joshua vs Fury: kdo drží jaké pásy? (světové tituly)

Světové tituly v boxu - aktuálně
Organizace Anthony Joshua Tyson Fury
International Boxing Federation (IFB)
International Boxing Organization (IBO)
World Boxing Association (WBA)
World Boxing Council (WBC)
World Boxing Organization
The Ring magazine

Tyson Fury vs Anthony Joshua – kurzy, sázkový tip (na koho vsadit)

Diskuze o favoritovi zápasu jsou zatím pouhou spekulací, bude totiž záležet jak si oba boxeři povedou ve svých nadcházejících zápasech. Joshua by se měl střetnout začátkem roku 2021 s Usykem. Už nyní ale zápas Fury vs. Joshua přitahuje velkou pozornost a budí vášně napříč celým sportovním světem.

Fury nastoupí v pořadí ke 3. zápasu proti Wilderovi, který využil takto stanovených smluvních podmínek. Podle některých zahraničních serverů by ale mírným favoritem hvězdného souboje mohl být nikdy neporažený Tyson Fury.

Fury vs Joshua: živý přenos v TV, online livestream zdarma

Díky velké atraktivitě souboje Joshua – Fury můžeme očekávat zájem řady televizních kanálů a internetových portálů. Ve hře je také živý přenos u českých sázkových kanceláří s licencí s možností sázet na vývoj duelu pomocí live kurzů. Bude samozřejmě záležet na ceně vysílacích práv, mezi žhavé kandidáty poskytování televizního živého přenosu rozhodně patří, Sport 1, Sport 2, O2 TV či Eurosport.

sipka Čtěte také: vyznáte se v pravidlech MMA? Vše o nich ZDE

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣ Kdy dojde k souboji Fury vs. Joshua?

K epické bitvě o pomyslný trůn těžké váhy v boxu dojde s vysokou pravděpodobností v roce 2021. Detailnější informace o termínu najdeš v článku.

2️⃣ O co v něm půjde?

Mimo jiné o sjednocení všech nejprestižnějších boxerských titulů. Kdo aktuálně drží jaké pásy najdeš uvnitř článku ZDE.

3️⃣ Bude možné sledovat zápas živě?

Vzhledem k předpokládanému obrovskému zájmu o tento fight, který bude jednou z největších událostí v historii anglického sportu, můžeme počítat s živým livestreamem. Detaily o přímém přenosu popisujeme v článku tady

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.