Box: Fury vs. Wilder online - kde sledovat livestream živě

Americké Las Vegas uvidí odvetu boxerského duelu o mistrovský pás WBC v těžké váze mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. První duel z prosince 2018 nabídl remízu, podaří se Furymu získat prestižní pás na druhý pokus?

Aktualizováno: Tyson Fury poráží Deontaye Wildera v 7 kole z 12 na TKO a získává prestižní titul WBC - kompletní výsledky a FIGHT CARD v tabulce níže.

Box, Deontay Wilder, Tyson Fury - ČTK, AP, Mark J. Terrill Foto: ČTK/AP/Mark J. Terrill

Hodnocení zápasu Fury vs. Wilder: 9,7/10

  • Datum a místo: 22. února 2020, Las Vegas, Nevada, USA
  • Sázky: na zápas si v pohodě vsadíte na spoustu příležitostí

Fury vs Wilder 2020 – remízový výsledek už nečekejme, mírný favoritem Tyson Fury

Už před uskutečněním prvního duelu Fury vs. Wilder v prosinci 2018 bylo jasné, že ať už zápas dopadne jakkoliv, dojde rozhodně i na odvetu. Po velmi překvapivé remíze z prvního duelu se na druhý zápas Wilder vs. Fury můžeme těšit o to více, tentokrát je však narozdíl od úvodního měření sil mírným favoritem Tyson Fury. Potvrdí predikce a sebere Deontayi Wilderovi titul v těžké váze, který má v držení už od června 2015? Klikněte SEM, vsaďte si na duel Fury vs. Wilder s bonusem zdarma a sledujte průběh duelu!

Box - sleduj průběh zápasu zde

Tyson Fury je poměrně kontroverzní boxer, který měl po nečekané výhře nad fenomenálním Wladimirem Klitschkem z listopadu 2015 v držení spoustu titulů, kvůli drogám a alkoholu však o všechny přišel. Poté téměř 3 roky nestál v ringu, v roce 2018 se ale vrátil a hned třetí duel po návratu byl ten s Wilderem. Po nečekané remíze, která mu však titul nezajistila, zápasil v roce 2019 ještě 2x, oba duely vyhrál. Celkově má za kariéru na kontě 30 duelů, kromě remízy s Wilderem všechny vyhrál, 20x stylem KO.

Deontay Wilder je ještě zkušenější boxer, známý pro svou nesmírně tvrdou ránu, což poznala drtivá většina jeho soupeřů – americký zápasník ze 43 fightů zvítězil až na remízu s Furym ve všech případech, hned 41x pak stylem KO. Svůj titul WBC v těžké váze se mu podařilo už 10x obhájit, naposledy v listopadu 2019.

sipka Čtěte také: Box - historie, pravidla a váhové kategorie

Na kompletní fightcard neboli kartu zápasů z tohoto galavečera se podívejte do následující tabulky:

BOX: Deontay Wilder vs. Tyson Fury II - kompletní FIGHT CARD a VÝSLEDKY
MAIN CARD
Heavyweight Deontay Wilder vs. Tyson Fury (TKO v 7 kole z 12)
Heavyweight Charles Martin (TKO v 6 kole z 12)
vs. Gerald Washington
Super bantamweight Emanuel Navarrete (TKO v 11 kole z 12) vs. Jeo Santisima
Junior middleweight Sebastian Fundora (Unanimous Decision) vs. Daniel Lewis
PRELIMINARY CARD
Junior welterweight Amir Imam vs. Javier Molina (Unanimous Decision)
Junior welterweight Subriel Matías vs. Petros Ananyan (Unanimous Decision)

Vítěze odvety Fury vs. Wilder pravděpodobně čeká Anthony Joshua

Je téměř jasné, že se vítěz tohoto duelu následně utká s Anthonym Joshuou, který nedávno v odvetě Andymu Ruizovi Jr. sebral titulové pásy IBF, WBO, WBA a IBO.

Tyson Fury – Deontay Wilder II: kurzy na vítěze, na koho vsadit

Podobně jako při prvním duelu bude i tento patrně nesmírně vyrovnaný. V úvodním střetnutí sice Wilder poslal Furyho dvakrát k zemi a počítalo se, britský boxer ale prokázal neskutečnou odolnost, dokázal se zvednout a pokračovat v boji.

Právě to nejspíš rozhodlo, že skončil zápas remízově, jinak byl totiž lepší Tyson Fury, na čemž se shodlo spoustu expertů. Pokud zůstane plně koncentrovaný celých 12 kol, může Wildera porazit a připsat si prestižní titul. Na tiket se vyplatí přidat právě tento duel.

TIP: vítěz Tyson Fury sipka v kurzu 1,95 vsaďte u Tipsportu s bonusem

Deontay Wilder vs. Tyson Fury

Wilder vs. Fury 2 v televizi, kde sledovat zápas živě v TV a online live stream

Takto prestižní zápas si nenechá ujít ani některý z českých sportovních kanálů, živý přenos bude na Nova Sport 1, začne 23. února 2020 ve 03:00 ráno. Tento kanál má s fighterskými přenosy bohaté zkušenosti.

K dispozici ale jistě bude i spoustu livestreamů zdarma na internetu, zde ale nečekejte nějakou velkou kvalitu, pravděpodobně si zápas díky možnému neplynulému přenosu moc neužijete.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.