Oktagon Underground 2: Samuel Pirát Krištofič vs. Jakub Benko

Už dnes v sobotu 23.5. proběhne na Slovensku Oktagon Underground 2 s velmi zajímavým zápasem Krištofič vs. Benko. Sledujte živě zde.

Jakub Benko se utká s Pirátem Krištofičem na Undergroundu 2 Foto: Instagram

Oktagon Underground 2: Samuel Pirát Krištofič vs. Jakub Benko kurzy a livestream

Jedním z nejvíce očekávaných zápasů na turnaji Oktagonu Underground 2, který se koná v sobotu 23. května od 20:00 je předposlední bitva na hlavní kartě mezi Samuelem Pirátem Krištofičem a Jakubem Benkem. Původně měl turnaj proběhnout na Slovensku, ale kvůli aktuální situaci s koronavirem se koná v Praze. Klikněte zde a sledujte zdarma a živě kompletní Oktagon Underground zde.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápas Samuela Piráta Krištofiče s thaiboxerem Jakubem Benkem bude samozřejmě možné sledovat zcela zdarma prostřednictvím online streamu na TV Tipsport. Díky partnerství Tipsportu a organizace Oktagon si tak můžeme vychutnat kompletní Oktagon Underground 2 ze Slovenska živě a zdarma. Na všechny fighty budou k dispozici i live sázky, která vám skvěle umožní reagovat na vývoj souboje v reálném čase a bez zpoždění díky livestreamu.

OKTAGON UNDERGROUND 2 (23.5.) FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY
80 kg Marek Bartl vs. Kamil Cibinski
90 kg Samuel Krištofič vs. Jakub Benko
90 kg Patrik Križan
vs. Erik Tlkanec
80 kg Ronald Paradeiser vs. Milan Kratochvíla
70 kg Denis Tripšanský vs. Leonard Spišský
90 kg Vlastislav Čepo vs. Patrik Jevický
70 kg Marco Novák vs. Roman Paulus
80 kg Denis Farkaš vs. Samuel Liška
80 kg Samuel Daňko vs. Juraj Tutura
70 kg Michal Zátorský vs. Tomáš Drábik
90 kg Lukáš Eliáš vs. Adrian Bartl
70 kg Jakub Mikula
vs. Nikolas Krivák

TIP: Vítěz Jakub Benko v kurzu 2,09 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat zdarma

Jakub Benko zvítězí

Bookmakeři favorizují Samuela Piráta Krištofiče, ale Jakub Benko bude pro Piráta nesmírně těžkým soupeřem. Souboj totiž proběhne podle upravených pravidel speciálně navržených pro Oktagon Underground. Pirát se tak nebude moci spolehnout na boj na zemi a zároveň bude ve výrazné nevýhodě, co se týče rozpětí paží. Krištofič navíc v Oktagonu bojoval ve váze do 77 kilogramů a sobotní fight bude v pyramidě do 90kg. Na tiket proto patří vítězství několikanásobného thaiboxerského šampióna Jakuba Benka.

Sleduj livestream zdarma z Oktagonu Underground zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.