Oktagon Underground 2: Denis Tripšanský vs. Leonard Spišský

Zajímavým zápasem na Oktagonu Underground 2 bude souboj Tripšanský - Spišský. Podívejte se na předzápasovou analýzu a návod na sledování.

Denis Tripšanský je v úvodním zápase velkým favoritem Foto: Instagram

Oktagon Underground 2: Denis Tripšanský vs. Leonard Spišský kurzy a livestream

Oktagon Underground 2, který proběhne v Bratislavě už tuto sobotu 23. května, nabídne mnoho zajímavých zápasů. V této analýze se zaměříme na očekávaný souboj mezi Denisem Tripšanským a Leonardem Spišským. Klikněte zde a sledujte Oktagon Underground 2 živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

MMA zápasníky organizace Oktagon bude na slovenském Oktagonu Underground 2 zastupovat Denis Tripšanský. Jeho soupeřem bude Leonard Spišský a předpokládá se velice jednoznačná bitva. V zápase by měl naprosto dominovat Tripšanský, který v posledním zápase trochu smolně prohrál s Tomáš Le Sym. V obou kolech byl Tripšanský jednoznačně lepším, ale následně trochu polevil v koncentraci a prohrál na nečekaný high-kick.

OKTAGON UNDERGROUND 2 (23.5.) FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY
80 kg Marek Bartl vs. Kamil Cibinski
90 kg Samuel Krištofič vs. Jakub Benko
90 kg Patrik Križan
vs. Erik Tlkanec
80 kg Ronald Paradeiser vs. Milan Kratochvíla
70 kg Denis Tripšanský vs. Leonard Spišský
90 kg Vlastislav Čepo vs. Patrik Jevický
70 kg Marco Novák vs. Roman Paulus
80 kg Denis Farkaš vs. Samuel Liška
80 kg Samuel Daňko vs. Juraj Tutura
70 kg Michal Zátorský vs. Tomáš Drábik
90 kg Lukáš Eliáš vs. Adrian Bartl
70 kg Jakub Mikula
vs. Nikolas Krivák

TIP Vítěz Denis Tripšanský v kurzu 1,08 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat zdarma

Denis Tripšanský zvítězí

Tripšanský je vynikajícím postojářem a Underground pyramidě do 70 kilogramů patří minimálně na slovenské straně k velkým favoritům. Spišský v sobotu svého soupeře nedokáže zaskočit absolutně ničím. Denis Tripšanský nyní ukáže, že prohra s Le Sym byla pouze nešťastnou náhodou. Kurz na výhru Tripšanského sice není příliš vysoký, nicméně i tak se vyplatí přidat na tiket k dalším zápasům jako takzvaný násobič.

Celý turnaj Oktagon Underground můžete sledovat bezplatně v online streamu, který poběží na webových stránkách sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíme kompletní Fight Card celého druhého vydání Oktagonu UDG II.

Oktagon Underground je možné sledovat zdarma

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.