UFC Fight Night 170: Makhmud Muradov vs. Antonio Carlos Jr.

Makhmud Muradov má před sebou třetí zápas v UFC. Utká se s Antoniem Carlosem Juniorem v Brazílii. Souboj proběhne ve váze do 84 kilogramů.

Připíše si Muradov další vítězství v UFC? Foto: ČTK/Černý Vít

Hodnocení UFC FN 170 v Brazílii: 9,1/10

  • Datum konání: 14. března 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

UFC Fight Night 170: Makhmud Muradov vs. Antonio Carlos Jr.

Uzbecký zápasník Makhmud "Mach" Muradov, který má v Česku obrovskou základnu fanoušků, má před sebou další těžkou výzvu v UFC. Jeho soupeřem na UFC FN 170 v Brazílii bude domácí zápasník Antonio Carlos Junior, který je aktuálně 14. bojovníkem v žebříčku střední váhy UFC. UFC FN 170 v Brazílii proběhne 14. března 2020.

Makhmud Muradov se vypracoval v česko-slovenských organizacích (Oktagon, XFN) na zápasníka světového formátu a v americké organizaci UFC už má na kontě dvě výhry. Úvodní souboj proti Di Chiricovi byl sice ještě i kvůli krátké přípravě hodně těsný, následně se ovšem Mach ukázal v pravém světle a Trevora Smitha parádně knockoutoval. Tím si navíc vysloužil bonus za ukončení večera ve výši 50 tisíc dolarů.

UFC Fight Night 170 fight card / UFC Fight Night 170: Brasilia program

Aktuálním tahákem neúplné Fight Card na galavečer UFC Fight Night 170 Brasilia je souboj dos Santos - Kunchenko. Doposud není jasné, kdy se divákům představí dvojce Muradov - Carlos Jr.

UFC FIGHT NIGHT 170: FIGHT CARD
Weltherweight Elizeu Zaleski dos Santos Alexey Kunchenko
Light Heavyweight Johnny Walker Nikita Krylov
Flyweight Jussier Formiga Brandon Moreno
Women's Strawweight Paige VanZant Amanda Ribas
Bantamweight Rani Yahya Enrique Barzola
Women Bantamweight Veronica Macedo Bea Malecki
Middleweight Makhmud Muradov Antonio Carlos Junior

UFC: Muradov vs. Carlos live stream, přímý přenos sledovat živě

Souboj česko-uzbeckého zápasníka Makhmuda Muradova s Antoniem Carlosem Juniorem bude s největší pravděpodobností vysílat v přímém přenosu sportovní televize Nova Sport, která má s vysíláním MMA bohaté zkušenosti. Tato televize je ovšem placená. V případě, že budete chtít sledovat 3. bitvu Macha Muradova v UFC zdarma, můžete využít volně dostupných livestreamů, které jsou k dispozici na internetu.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.