Šampion Oktagonu Mateusz Legierski přestupuje do KSW

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Mateusz Legierski se po titulu v lehké váze organizace Oktagon posouvá na další úroveň. Neporažený bojovník podepsal v prestižní KSW.

Legierski podepsal v KSW Foto: Instagram

Šampion Oktagonu Mateusz Legierski podepsal v prestižní KSW

Neporažený šampion organizace Oktagon Matezusz Legierski podepsal v polské KSW, která patří mezi největší v celé Evropě. Nabitá lehká váha KSW čítá taková jména jako Norman Parke, Mateusz Gamrot, Marcin Wrzosek. Domácí fanoušci ovšem o česko-slovenského šampiona nepřijdou, protože bude i nadále navíc obhajovat v Oktagonu. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Mateusz "Dynamit" Legierski má na svém kontě 6 profesionálních zápasů. Ve své kariéře ještě nepoznal ani jednu porážku a po výhře nad Miroslavem Štrbákem se po právu pyšní titulem šampiona v lehké váze organizace Oktagon. Majitel KSW Martin Lewandovski předpokládá, že se Legierski stane klíčovým bojovníkem celé divize.

Skvělou zprávou pro česko-slovenské fanoušky je navíc i fakt, že Mateusz Legierski v polské KSW nezmizí nadobro. Bude totiž moci obhajovat i v Oktagonu, což napříč organizacemi rozhodně nebývá nějak častým zvykem. Po pominutí pandemie koronaviru tak Mateusze uvidíme v zápasech velice často, což je při jeho atraktivním stylu jedině dobře.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.