KSW 57: Phil De Fries - Michał Kita kurzy, analýza

Tahákem KSW 57 je titulový fight De Fries vs. Kita. Podívejte se na informace, kurzy a návod ke sledování. Na stejném turnaji bude bojovat i Patrik Kincl.

De Fries bude bojovat na KSW 57 Foto: Facebook/PhilipDeFries

KSW 57: Phil De Fries vs. Michał Kita informace a kurzy

Hlavním zápasem na nadcházejícím turnaji KSW 57 bude souboj Phil De Fries vs. Michał Kita o titul šampiona těžké váhy. Na tomto galavečeru se ukáže i český bojovník Patrik Kincl. KSW 57 se koná 19. prosince v polské Lodźi. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Titulový souboj anglického fightera Philla De Friese a polského Michała Kity slibuje velmi zajímavou podívanou. Favoritem je De Fries, který je aktuálně ve skvělé formě a zároveň má i více zkušeností s velmi silnými soupeři. Michal Kita není špatným fighterem, ale Phillip De Fries bude nad jeho síly. Na tiket patří výhra favorizovaného Angličana.

TIP Vítěz P. De Fries v kurzu 1,33 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

De Fries zvítězí

Na KSW 57 bude mít svého zástupce i Česká republika. Na hlavní kartě totiž uvidíme i souboj Patrika Kincla s Tomaszem Drwalem. Přímý přenos nejspíše nebude vysílat žádná česká televize. Jedinou možností tak budou livestreamy. Oficiální live stream přes PPV je možné sledovat na webu KSW za 10 eur. Alternativou jsou pak i volně dostupné streamy, které naleznete na internetu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.