I AM FIGHTER 3: fight card, kurzy a vstupenky

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Galavečer I AM FIGHTER 3 opět nabídne parádní podívanou. Sledujte informace v článku o potvrzených zápasech a ceně vstupenek.

INFORMACE - KURZY - LIVE STREAM - FIGHT CARD

I AM FIGHTER 3 v Praze Foto: Instagram

Hodnocení I AM FIGHTER 3 - Praha: 9,7/10

  • Datum konání: 12. června 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

I AM FIGHTER 3 informace a zápasníci

MMA turnaj I AM FIGHTER 3 proběhne 12. června s největší pravděpodobností v Praze. Na galavečeru IAF#3 se objeví celá řada známých jmen československých bojových sportů. Zajímavým soubojem bude i potvrzený duel zpěváka Adama Mišíka a Jakuba Kotka. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Mezi potvrzenými zápasníky na galavečeru I AM FIGHTER 3 jsou i Tomáš Fiala, Ondřej Petrášek, nebo Michal Reisinger. Zápas před diváky si užijí i Daniel Bureš a Tomáš Horn, kteří se v poslední době proslavili díky reality show I AM FIGHTER, která běžela na televizi Prima Cool.

I AM FIGHTER 3 fight card a karta, program a výsledky

Galavečer I AM FIGHTER 3 od stejnojmenné organizace IAF má zatím aktuálně potvrzený pouze jeden duel, kterým je boxerská bitva mezi Adamem Mišíkem a Jakubem Kotkem. Po domluvení dalších zápasů je naleznete v přehledném programu v tabulce níže.

I AM FIGHTER 3: FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY
Adam Mišík vs. Jakub Kotek
Tomáš Fiala

Vasil Ducár

Michal Reisinger

Daniel Bureš

Tomáš Horn

I AM FIGHTER 3 Adam Mišík vs. Jakub Kotek kurzy

Jedním ze zajímavých fightů na hlavní kartě IAF#3 bude i souboje zpěváka Adama Mišíka s bývalým uvaděčem XFN Jakubem Kotkem. Adam Mišík je hudební hvězda, kterou znají především mladší generace.

Jakuba Kotka jsme mohli vidět v oktagonu organizace XFN, kde se staral o uvádění a moderování večera. Podrobnosti o duelu zatím nebyly oznámeny. Po vypsání sázkových kurzů zde naleznete i informace o favoritovi.

IAF 3 v Praze vstupenky a cena lístků

Vstupenky na galavečer IAF 3 (I Am Fighter 3), který proběhne v Praze zatím ještě nejsou k dispozici. Minulý turnaj IAF 2 proběhl v pražském hale O2 Universum. Třetí vydání turnaje IAF se s největší pravděpodobností uskuteční znovu v O2 Universum. Další alternativou je pak pražská Královka. O ceně lístků vás budeme informovat.

I AM FIGHTER 3 livestream sledovat zdarma živě online

Turnaj I Am Fighter bude možné sledovat online v livestreamu. V přímém přenosu tak uvidíme celou hlavní kartu. Zatím nebylo oznámeno, jestli online stream bude k dispozici na stránkách sázkové kanceláře Fortuna, kde byl vysílán galavečer IAF 2. Živý přenos pak bude opět i na obrazovkách televize O2 Sport TV.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.